Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Montażownica warsztatowa do kół samochodowych T4500 Amerykańskiej Firmy  JOHN BEAN

Przy zastosowaniu tego urządzenia w warsztacie wulkanizacyjnym lub samochodowym można szybko i prosto wykonywać czynności na wszyskich rodzajach oponach dostępnych na rynku. W przypadku zakupienia opcjonalnie dostarczanego pomocniczego urządzenia pneumatycznego ( standardowe wyposażenie montażownicy kół model T4500 PLUS) oraz złączki można wykonywać czynności także dla opon typu Run Flat i kół PAX / CSR.

Montażownica T4500 wyposażona jest:

  • w cylinder wyciskowy posiadający podwójną funkcję
  • duży  ściągacz, dzięki czemu obręcze i opony nie ulegają uszkodzeniu
  • ramię wyciskowe ustawiane jest w dwóch położeniach

montażownica do kół T4500

 

Montaż opon na obręczach, felgach aluminowych ułatwia specjalnie przystosowana głowica montażowa, której  zaczepy napinające wyposażone są w osłonę  z tworzywa sztucznego. Dodatkowo można ustawiać  wysokość głowicy montażowej oraz jej boczne ustawienie w stosunku do obręczy koła.

Kolumna montażowa T4500 jest odchylana pneumatycznie w tył ,a  4 pedały sterujące pracą montażownicy  ułatwiają i upraszczają pracę.

Urządzenie posiada precyzyjny zespół czterech uchwytów zaciskowych sterowanych za pomocą dwóch cylindrów napinających, samocentrujących oraz pneumatyczny układ blokowania kolumny montażowej.

Pneumatyczne urządzenie wspomagające pracę montażownicy do kół typ MH320 pro

Praktyczne, pneumatyczne urządzenie wspomagające jest nieodzownym urządzeniem służącym do montowania i demontowania specyficznych opon  ( niskoprofilowych ) i kół używanych w sytuacjach awaryjnych. Urządzenie to stanowi doskonałe uzupełnienie montażownicy.
Pneumatyczne urządzenie wspomagające jest bardzo stabilne i dzięki zastosowaniu silnego cylindra nadaje się także do stosowania w przypadku twardych opon.

Zalety urządzenia wspomagającego typ MH320 pro :

  • wyciskanie opony wykonywane jest za pomocą opcjonalnie zamawianej tarczy z tworzywa sztucznego
  • przebieg wykonywany jest podczas rozruchu obrotowego, dynamicznie i w sposób nie zagrażający uszkodzeniu obręczy i opon
  • aby można było prosto i prawidłowo umiejscowić głowicę montażową przy obręczy, rant opony wciskany jest za pomocą rolki do wgłębienia profilu
  • podczas demontażu uchwyt wciska górny rant do wgłębienia profilu dzięki czemu bez użycia siły można zdemontować oponę
  • podczas montowania rolka utrzymuje rant poniżej występu głowicy montażowej
  • praktyczny uchwyt obraca się wraz z obrotem koła i wykonuje pracę, która z reguły jest dla obsługi bardzo trudna do wykonania
  • pneumatyczne urządzenie wspomagające można samodzielnie i szybko montować oraz stosować wraz z montażownicami typu T3000, T4500, T5000 jako wyposażenie opcjonalne

Od firmy Cartec:

Proponowane montażownice do kół samochodowych przeznaczone są dla warsztatów wulkanizacyjnych i oponiarskich. Dostarczane są do Klientów, a następnie montowane przez naszych serwisantów. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane wyposażenie było kompletne oraz specjalistyczne. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny montażownic. Dodatkowo przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. Ceny naszego sprzętu są korzystne, dlatego warto w niego zainwestować!

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Są oni specjalistami od podnośników samochodowych, dzięki czemu będą potrafili doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, które sprostają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów.

 

wyślij zapytanie ofertowe  


SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.