Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Montażownica warsztatowa do kół samochodowych T4500 PLUS Amerykańskiej Firmy  JOHN BEAN

Montażownica kół samochodowych typ T4500 PLUS przeznaczona jest dla warsztatów wulkanizacyjnych i serwisów ogumienia chcących świadczyć usługi oponiarskie w całym zakresie dostępnego ogumienia. Montażownica posiada certyfikat WDK i pozwala na obsługę ogumienia pojazdów osobowych i dostawczych. Standardowe wyposażenie montażownicy to ramię typ MH320 ,które dodatkowo umozliwia obsługe opon typu Runflat, PAX czy UHR.

 

Montażownica do kół samochodowych opon

 

Najważniejsze cechy montażownicy T4500 PLUS:

  • kolumna montażowa odchylana pneumatycznie w tył pneumatycznie w tył zwiąksza wygode podczas pracy
  • inflator w wersji BS jest obsługiwany przy pomocy pedału, pozwala na szybki i sprawny montażpoprzez pompowanie uderzeniowe
  • monażownica wyposażona jest w cylinder wyciskowy posiadający podwójna funkcję oraz duży ściągacz, dzięki czemu obręcze i opony nie ulegają uszkodzeniu
  • głowica montażowa i zaczepy napinające wyposażone są w osłone z tworzywa sztucznego
  • zakres obsługiwanych rozmiarów felg od 10 do 24 cali

Specyfikacja techniczna montażownicy T4500 PLUS:

wewnetrzne mocowanie felg cal 12-24
zewnętrzne mocowanie felg cal 10-24
maksymalna szerokość felg cal 12
maksymalna szerokość opony cal 15
maksymalna średnica koła mm 1000
zakres pracy zbijaka mm 40-355
wymiary mm 1010/1250/1640
masa kg 310/323
ciśnienie robocze bar 8-12

 

Od firmy Cartec:

Proponowane montażownice do kół samochodowych przeznaczone są dla warsztatów wulkanizacyjnych i serwisów oponiarskich. Dostarczane są do Klientów, a następnie montowane przez naszych serwisantów. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane wyposażenie było kompletne oraz specjalistyczne. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny montażownic. Dodatkowo przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. Ceny naszego sprzętu są korzystne, dlatego warto w niego zainwestować!

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Są oni specjalistami od podnośników samochodowych, dzięki czemu będą potrafili doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, które sprostają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów.

wyślij zapytanie ofertowe  


SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.