Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

wyposażenie warsztatów samochodowych

Wyposażenie warsztatów samochodowych

Firma Cartec posiada w swojej ofercie kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych oraz autoryzowanych serwisów ASO. Działamy w branży motoryzacyjnej wyposażenia warsztatów samochodowych i stacji obsługi już od ponad 20 lat. Posiadamy bardzo bogatą ofertę solidnych urządzeń takich jak podnośniki: nożycowe, słupowe, hydrauliczne, pneumatyczne. Specjalizujemy się w urządzeniach typu montażownice kół dla pojazdów osobowych jak i ciężarowych, wyważarki do kół każdego typu czy myjki do kół samochodowych. Nasza firma Cartec specjalizuje się również w sprzedaży, szkoleniach i obsłudze serwisowej urządzeń do badania geometrii kół (JohnBean) w najnowszej technologii CCD umożliwiającej pomiar i ustawienie zbieżności auta w kilka minut.

Ponadto oferujemy dla warsztatów testery skanery diagnostyczne do badania elektroniki każdego rodzaju pojazdów, urządzenia do obsługi tachografów, szafki narzędziowe, kompresory, a także urządzenia do badania hamulców w pojazdach ( rolki hamulcowe ), stanowiska do badania amortyzatorów oraz szarpaki kół samochodowych hydrauliczne, pneumatyczne często będące na wyposażeniu profesjonalnych stacji obsługi pojazdów i serwisów samochodowych.

Wszystkie oferowane przez Cartec produkty są bardzo solidnie wykonane, trwałe i niezawodne. Dokładamy wszelkich starań, by wyposażenie warsztatów było kompletne, specjalistyczne i najnowocześniejsze na rynku. Obecną nowością opartą na pionierskim pomyśle jest system automatycznego pomiaru ciśnienia w ogumieniu pojazdów oraz system automatycznego sprawdzania grubości bieżnika opon w pojeździe przejeżdżającym przez urządzenie zabudowane w podłożu.

Przykładowe zdjęcia wyposażenia warsztatów samochodowych i serwisów ASO

 

Serwis urządzeń warsztatowych w warsztatach samochodowych

Cartec jako firma wyróżniająca się na rynku wyposażenia warsztatów samochodowych w markowe urządzenia zapewnia oprócz kompleksowego wyposażenia również fachowy, własny serwis. Stała kadra serwisantów ma wieloletni staż poparty doświadczeniem oraz certyfikatami z międzynarodowych szkoleń. Jako profesjonaliści na rynku wyposażenia zapewniamy 24 godzinną pomoc doradczą oraz błyskawiczny serwis urządzeń warsztatowych po podpisaniu umowy serwisowej.

 

Firma Cartec oferuje dla warsztatów pojazdów samochodowych następujące rodzaje urządzeń wyposażenia:

Geometrie samochodowe dla pojazdów o DMC do 3,5 tony
Geometrie samochodowe dla pojazdów o DMC do i powyżej 3,5 tony geometria smochodowa dla ciężarówek
Szarpaki kół samochodowych do precyzyjnej kontroli luzów zawieszenia
Dźwigniki, podnośniki samochodowe
Wyważarki kół samochodowych firmy John Bean
Montażownice do kół samochodowych firmy John Bean
Analizatory spalin z dymonierzem
Testery skanery diagnostyczne
Automatyczny pomiar ciśnienia w oponach i grubości bieżnika
 
Myjki do kół samochodowych
 
Obsługa tachografów
 
Przetaczanie tarcz hamulcowych PRO-CUT
 
Urządzenia do obsługi klimatyzacji w samochodach KoolKare
 


SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.