Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

 

Urządzenia do Serwiu samochodowych układów klimatyzacji

W ofercie kompleksowego wyposażenia warsztatów samochodowych nasza firma Cartec posiada szeroką gamę urządzeń do obsługi układów klimatyzacji w pojazdach samochodowych. Klimatyzacje samochodowe serii KoolKare zostały zaprojektowane na podstawie uwag i potrzeb warsztatów samochodowych i serwisów motoryzacyjnych. Urządzenia te oferują zaawansowane możliwości i wysoką funkcjonalność w warsztatach serwisujących samochodowe układy klimatyzacji.  Prosta obsługa i czytelne oprogramowanie KoolKare zapewnia obsłudze urządzenia szybkość działania ,a klientowi warsztatu wysoką jakość wykonanej usługi. Cartec posiada w swojej ofercie urządzenia do badania układów klimatyzacji wypełnionych gazem R134a, wersję urządzeń do badania najnowszych pojazdów ,których układ klimatyzacji jest wypełniony czynnikiem chłodniczym R1234YF oraz urządzenia tj. KoolKare DualGas ,które obsługuje obydwa układy klimatyzacji wypełnione czynnikiem R134a lub R1234YF.

 

 

Urządzenia KoolKare do obsługi klimatyzacji w samochodach czy autobusach spełniają wszystkie potrzeby profesjonalnych warsztatów, które obsługują zaawansowane technicznie systemy AC stosowane w nowoczesnych pojazdach.

 

Oferta urządzeń KoolKare:

 

KoolKare Dual Gas Unit - obsługuje systemy klimatyzacji R134a i R1234YF obsługa klimatyzacji samochodowej
KoolKare Blizzard HFO - obsługuje systemy klimatyzacji z czynnikiem R1234YF obsługa klimatyzacji samochodowej
KoolKare Blizzard PRO - obsługuje systemy klimatyzacji z czynnikiem R134 obsługa klimatyzacji samochodowej
KoolKare Blizzard - podstawowa wersja urządzenia do obsługi klimatyzacji obsługa klimatyzacji samochodowej
KoolKare HD Autobusy - obsługa klimatyzacji w Autobusach z czynnikiem R134 obsługa klimatyzacji samochodowej

 

 

Wyposażenie warsztatu samochodowego, sprzedaż, szkolenia, serwis

Nasza firma Cartec wraz z urządzeniami do obsługi klimatyzacji KoolKare oferuje własny w pełni profesjonalny serwis z wieloletnim doświadczeniem na rynku wyposażenia warsztatów samochodowych ,a także w serwisie urządzeń do obsługi klimatyzacji w pojazdach samochodowych.

Po zakupie urządzenia otrzymują Państwo od naszej firmy Cartec pełne szkolenie w zakresie obsługi urządzeń oraz pomoc, serwis, części zamienne w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

 

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.