Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Współpraca firmy Cartec z firmą Scania Polska

 

Wstęp do współpracy z Scania Polska

Chcąc przybliżyć Państwu charakter naszej pracy, a właściwie współpracy z naszymi klientami, pragniemy zaprezentować Państwu wyniki zadań powierzonych nam w ostatnich kilku latach przez firmę Scania Polska oraz nasze ostatnie wspólne sukcesy. 

 

Motywacja do współpracy naszą firmą

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wyposażania stacji kontroli pojazdów i serwisów samochodowcyh sprawiło, że zaufały nam już tysiące klientów. Większość z nich stanowią prywatni inwestorzy, którzy nie rzadko  decydują się na otwarcie wspólnie z nami więcej niż jednej stacji lub też warsztatu samochodowego. Bardzo cenimy sobie taką współpracę, a potwierdzeniem tego zaufania jest dla nas fakt, iż decydują się na nią również lokalni przedstawiciele europejskich koncernów jakim jest Scania Polska. 

 

Początki współpracy firmy Cartec z firmą Scania Polska

Początki naszej kooperacji sięgają końca lat dziewięćdziesiątych kiedy to wyposażyliśmy w pełną linie diagnostyczną pierwszy z obiektów, znajdujący się w Pietrzykowicach koło Wrocławia, a zaraz po nim kolejny w Nadarzynie z uniwersalnym urządzeniem rolkowym do kontroli działania hamulców oraz hydraulicznym urządzeniem do wymuszania szarpnięć kołami, jak większość serwisów. Następne lata przyniosły kolejne realizacje w różnych częściach kraju.  W 2004 roku wyposażyliśmy serwis Scania w Krakowie, w 2010 serwis w Gliwicach działający również w ramach stacji kontroli pojazdów, a w 2012 roku serwis w Kielcach.  

 

Aktualne inwestycje

Zeszły rok był pod tym względem rekordowy. W 2014 roku firma CARTEC wyposażyła, aż trzy obiekty należące do firmy Scania Polska. Rozpoczęliśmy od wyposażenia istniejącego już od jakiegoś czasu serwisu samochodów w Koszalinie, następnie powierzono nam zaopatrzenie w linię diagnostyczną nowopowstałego serwisu w Białymstoku, który również świadczy usługi Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów,  i serwisu samochodów w Bielsku Białej.
Z początkiem tego roku sfinalizowaliśmy montaż naszych urządzeń w obiekcie Scania w Opolu. Ta ostatnia realizacja jest w szczególności przykładem indywidualnego podejścia z uwzględnieniem możliwości istniejącego już pomieszczenia oraz profilu działalności. Zastosowane urządzenie rolkowe do kontroli samochodów ciężarowych jest bowiem rozwiązaniem niestandardowym, w którym to urządzenie montowane jest w samej posadzce bez kanału, w łatwych do przygotowania otworach fundamentowych.

 

Galeria zdjęć z inwestycji serwisów i Stacji Kontroli Pojazdów

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z wspomnianych realizacji dla Scania Polska.

 

Scania Opole

 

Scania Gliwice

 

Scania Białystok

 

 

Podziękowania

Dziękujemy za wieloletnią współpracę i okazane nam zaufanie, a firmie Scania Polska życzymy dalszych udanych inwestycji.

 

 

 

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.