check_box
contact_phone

+48795403619

CARTEC Niezawodna Diagnostyka

 • slajd1

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE PODSTAWOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

 • slajd2

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE OKRĘGOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

 • slajd3

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SERWISÓW SAMOCHODOWYCH 

Nowości w ofercie

Tester diagnostyczny PDL 5600

Rozwijasz się, stajesz się coraz lepszy. Potrzebujesz lepszego narzędzia diagnostycznego Zapewni Ci to tester PDL 5600. PDL 5600 to rozbudowane możliwości diagnostyczne, szybkość działania oraz łatwość obsługi. Tego musisz wymagać od dobrego narzędzia diagnostycznego.


PDL 5600 daje Ci wiele możliwości diagnostycznych dostępnych od razu. Kody błędów, dane bieżące, testy elementów wykonawczych, kodowania, adaptacje, obsługa systemów DPF/FAP. Wszystkie procedury prowadzą Cię krok po kroku, prościej się nie da. Łatwość obsługi zobaczysz od razu. PDL 5600 automatycznie identyfikuje pojazd i system. To pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uniknąć pomyłek spowodowanych błędną identyfikacją pojazdu. PDL 5600 ma duży, 8-calowy dotykowy ekran, menu jest przejrzyste i łatwe w obsłudze.

 


PDL 5600 posiada funkcję skanowania całego pojazdu. Jedno kliknięcie, żeby sprawdzić cały pojazd. Kilkadziesiąt sekund, żeby otrzymać raport błędów ze wszystkich systemów. Raport może być zapisany i wydrukowany, można przekazać go klientowi. PDL 5600 posiada unikalną funkcję odczytu parametrów bieżących w postaci wykresów z wykorzystaniem funkcji automatycznego wyzwalania nagrywania oraz definiowania własnych kryteriów wystąpienia usterki. Tylko w taki sposób poradzisz sobie z usterkami chwilowymi lub takimi, które nie powodują zapisania kodu błędu. PDL 5600 zawiera tester komponentów, który pozwala na testowanie czujników oraz elementów wykonawczych z zastosowaniem oscyloskopu. Tester komponentów automatycznie konfiguruje oscyloskop, zawiera informację jak podłączyć się do komponentu, podaje procedurę testu krok po kroku wraz z referencyjnymi wartościami lub sygnałami wzorcowymi dla testowanego komponentu. Diagnozuj szybko i efektywnie.


Z PDL 5600 CI SIĘ TO UDA!
PDL 5600 to urządzenie z rozbudowanymi możliwościami diagnostycznymi, od prostych czynności jak kasowanie inspekcji serwisowych po bardziej skomplikowane, jak diagnoza usterek chwilowych, procedury adaptacji przy wymianie komponentów, testowanie podzespołów z wykorzystaniem Testera Komponentów czy diagnozowanie przez wybór objawów wg dostępnych on-line Technicznych Biuletynów Serwisowych (dostępnych dla użytkowników z aktywną subskrypcją oprogramowania). PDL 5600 wyeliminuje z Twojej pracy nietrafne diagnozy i stratę czasu przy nieudanych naprawach. Dzięki PDL 5600 Twój proces diagnostyczny będzie kompletny i skuteczny.

TYLKO PDL 5600 TO POTRAFI!

Technologia napraw samochodów rozwija się dynamicznie. Inwestując w tester PDL 5600 masz pewność, że będziesz podążać za tym rozwojem dzięki dostępowi do kompletnej

diagnostyki obejmującej diagnozowanie sterowników, diagnozowanie podzespołów według gotowych procedur testowych oraz diagnozowanie według objawów usterki na
podstawie dostępnych informacji technicznych. Będziesz mógł diagnozować najnowsze pojazdy i systemy szybciej i efektywniej, dzięki temu będziesz bardziej konkurencyjny i
osiągniesz większe zyski.

 • Szybki start i gotowość do pracy w 5 sekund
 • tabilność pracy dzięki dedykowanemu systemowi operacyjnemu SMX
 • Automatyczna identyfikacja pojazdu zapewnia szybką i bezbłędną komunikację z danym systemem
 • Przewód komunikacyjny z adapterem z wbudowana diodą świecącą LED pomoże Ci szybko i łatwo odnaleźć gniazdo EOBD
 • Skanowanie całego pojazdu wraz z końcowym raportem
 • Rozbudowana baza obsługiwanych pojazdów, modeli i roczników obejmująca pełną diagnostykę z kodami błędów producentów, odczytem danych bieżących, testami funkcjonalnymi, uczeniem i adaptacją komponentów
 • Kolorowy 8-calowy ekran dotykowy oraz dodatkowa klawiatura sterująca
 • Dana bieżące dostępne w wersji liczbowej i graficznej
 • Zintegrowany Tester Komponentów, oscyloskop wysokiej częstotliwości oraz multimetr graficzny
 • Tester Komponentów z gotowymi procedurami testowymi oraz danym technicznymi podzespołów
 • Techniczne Biuletyny Serwisowe wydawane przez producentów pojazdów dostępne on-line

 

Od firmy Cartec:

Proponowane urządzenia dostarczane są do Klientów, a następnie montowane przez naszych serwisantów. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane wyposażenie było kompletne oraz specjalistyczne. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dźwigników. Dodatkowo przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. Ceny naszego sprzętu są korzystne, dlatego warto w niego zainwestować!

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Są oni specjalistami od skanerów diagnostycznych, dzięki czemu będą potrafili doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, które sprostają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów.

 

Kontakt z Cartec

Wyślij zapytanie do Cartec

 

Our website is protected by DMC Firewall!