Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Urządzenia do geometrii kół

Jeśli interesuje Państwa wyposażenie Stacji Kontroli Pojazdów, Serwisu ASO lub serwisu samochodowego w urządzenia do geometrii kół samochodowych to zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Znaleźć w nim można sprzęty światowego lidera w produkcji urządzeń do geometrii kół, firmy John Bean. Zapewniamy dowóz, montaż, szkolenia pracowników oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Proponujemy Państwu dwa nowoczesne modele urządzeń do geometrii kół samochodowych, pozwalające na zbadanie stanu pojazdu oraz jego odpowiednie ustawienie. W ofercie mamy te przeznaczone dla:

  • pojazdów ważących do 3.5 tony: będą to maszyny, które umożliwią wykonanie dokładnego pomiaru, a intuicyjne oprogramowanie pozwala na szybką regulację. Maszyna ta stosowana jest podczas przeglądu samochodów osobowych.
  • pojazdów do i powyżej 3,5 tony: taka maszyna umożliwi wykonanie precyzyjnego pomiaru. Jest on możliwy przez zastosowanie kamer wyposażonych w żyroskop oraz inklinometry. Używając jej można również sprawdzić przesunięcie osi pojazdów. Stosowana będzie podczas przeglądu naczep, autobusów, ciągników oraz samochodów ciężarowych.

Poza podstawowym wyposażeniem, każda stacja pojazdów powinna posiadać również:

  1. Najazdy z obrotnicami lub płytami odprężnymi: oferowane przez nas modele dostępne są w wersji na kółeczkach, które umożliwiają ustawienie ich w konkretnym miejscu w warsztacie. A materiał odporny na korozję zwiększa ich wytrzymałość.
  2. Linie diagnostyczne: dostępne są w wersji podłogowej lub wyposażone w dźwig diagnostyczny.

Klientom oferujemy urządzenia do geometrii kół, które pozwolą na przeprowadzenie dokładnej kontroli diagnostycznej każdego pojazdu.

 

Geometria samochodowa firmy John Bean typ V2200

geometrie samochodowe

posiada certyfikat ITS

John Bean V2200 to geometria samochodowa przeznaczona dla wyposażenia warsztatów samochodowych, stacji obsługi ASO oraz Stacji Kontroli Pojazdów. Model V2200 jest podstawowym urządzeniem geometrii z nowej rodziny z serii „V”. Jednocześnie dzięki zastosowaniu takich samych kamer pomiarowych dokładność wykonywanego pomiaru jest identyczna  jak w przypadku wyższych modeli.

 
Zobacz produkt
PDF

 

Geometria samochodowa firmy John Bean typ V2300

geometrie samochodowe

posiada certyfikat ITS

John Bean V2300 to geometria samochodowa przeznaczona dla wyposażenia warsztatów samochodowych, stacji obsługi ASO oraz Stacji Kontroli Pojazdów. Posiada certyfikat ITS. Model V2300 jest  urządzeniem gdzie zainstalowane zostało bardziej zaawansowane oprogramowanie GOLD.
Poza funkcjami dostępnymi w oprogramowaniu SILVER otrzymujemy dodatkowo możliwość współpracy z inklinometrem ROMESS, regulację przy zdjętych kołach(wymagany dodatkowy adapter), zaawansowany pomiar wymiarów zawieszenia, pomiar średnicy kół podczas przetaczania pojazdu.

geometria warsztatowa John Bean V2300
 
Zobacz produkt
PDF

 

Geometria samochodowa firmy John Bean typ V2400

geometrie samochodowe

posiada certyfikat ITS

John Bean V2400 to topowa wersja urządzeń do geometrii samochodowej z rodziny modeli V. Posiada wszystkie atuty modelu geometrii V2300. Dodatkowo został wyposażony w innowacyjne systemy oprogramowania w wersji Platinum ,które jeszcze bardziej wspierają i  ułatwiają pracę obsługi.

geometria warsztatowa i na SKP
 
Zobacz produkt
PDF

 

 

Geometria samochodowa firmy John Bean typ V3400

geometrie samochodowe

 

John Bean V3400 to urządzenie do kontroli i ustawiania geometrii samochodowej z przeznaczeniem dla warsztatów i serwisów ASO. Geometria kół samochodowych John Bean model V3400 to nasze najnowocześniejsze urządzenie do pomiarów geometrii w technologii 3D.

geometria dla warsztató samochodowych i ASO
 
Zobacz produkt
PDF

 

 

Geometria samochodowa GTO Laser Quatro

geometrie samochodowe

posiada certyfikat ITS

Geometria kół samochodowych GTO Laser Quatro to sprawdzony i solidny produkt ,który bardzo często stanowi doposażenie stanowiska kontrolnego wielu Stacji Kontroli Pojazdów.

 
Zobacz produkt
PDF

 

 

Najazdy z obrotnicami oraz płytami odprężnymi - idealne do każdego modelu geometrii

geometrie samochodowe

 

Najazdy wraz z obrotnicami i płytami odprężnymi przeznaczone są dla warsztatów samochodowych kontrolujących i ustawiających geometrię kół. Są dodatkowym wyposażeniem geometrii oferowanych przez naszą firmę Cartec do obsługi na kanale przeglądowym.

najazdy do geometrii
 
Zobacz produkt
PDF

 

 

Tylne płyty odprężne - idelane do każdego modelu geometrii

geometrie samochodowe

 

Tylne płyty odprężne to dodatkowe wyposażenie stanowiska do kontroli ustawienia kół pojazdów  samochodowych. Idealnie współpracują z geometriamii oferowanymi przez naszą firmę.

 
Zobacz produkt
PDF

 

 


 

 

2. Geometrie dla samochodów do i powyżej 3,5 tony

Geometria GTL Truck
Geometria GTL Truck PROFI
Geometria Truck-Cam    
Geometria JOSAM    

 

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.