Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Najazdy wraz z obrotnicami do geometrii

geometrie samochodowe

 

Najazdy wraz z obrotnicami

Najazdy wraz z obrotnicami to wyposażenie dodatkowe pasujące do każdego modelu geometrii oferowanej przez naszą firmę w wersji do użytku na kanale przeglądowym. W skład oferowanego produktu wchodzą cztery najazdy. Dwa z nich wyposażone są w obrotnice kół ,a pozostałe dwa w płyty odprężne.

najazdy i obrotnice do geometrii ustawienia kół

 

Przyjazne w codziennym użytkowaniu

Najazdy wykonane zostały z myślą o intensywnym użytkowaniu. Z założenia powstały jako cztery lekkie elementy przestawne tworzące całość.  Każdy z elementów ( najazdów ) wyposażony został w metalowy uchwyt i kółka tak aby łatwo można było go ustawiać w zadanym miejscu. Obrotnice i płyty odprężne blokowane są w trakcie transportu specjalnym bolcem zabezpieczającym przed uszkodzeniami.

najazdy z obrotnicami

 

Trwałość i odporność na korozję

Najazdy zaprojektowane i wykonane zostały pod kątem trwałości użytkowani. Całośc wykonana jest z wysokiej jakości materiałów odpornych na korozję. Materiały zastosowane do produkcji urządzenia są łatwo zmywalne co pozwala utrzymywanie najazdów w czystości.
Całość jest estetyczna i stanowi uzupełnienie wyposażenia każdego warsztatu samochodowego posiadającego geometrię kół.

najazdy do geometri

 

Powierzchnia antyposlizgowa

Każdy z najazdów został zaprojektowany i wykonany z elementów o ryflowanej powierzchni. Powierzchnia ta zabezpiecza przed uślizgiem kół ( szczególnie mokrych ) podczas najazdu na obrotnice jak i na płyty odprężne.

najazdy do geometrii

 

 

Sprzedaż, serwis obsługa

Informacje na temat produktu:

tel. 32/2030313 wewn 112 lub 0660 413 087

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zapytanie ofertowe: wyśli zapytanie ofertowe

 

Nasza firma Cartec z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze, wyposażeniu warsztatów samochodowych oprócz wyposażenia oferuje Państwu własny, wyspecjalizowany serwis Cartec oraz zaplecze części zamiennych. Gwarantujemy tym samym długoletnią i niezawodną pracę zakupionych u nas urządzeń oraz bieżące aktualizacje oprogramowania, bazy pojazdów do urządzeń warsztatowych.SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.