Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

 

KoolKare Dual Gas Unit

Urządzenie warsztatowe KoolKare Dual Gas obsługuje systemy klimatyzacji R134a i R1234YF. Posiada ono dwa niezależne układy do obsługi różnych systemów AC, kolorowy dotykowy wyświetlacz oraz przejrzyste i łatwe w obsłudze oprogramowanie sterujące.

KoolKare Dual Gas sprełnia wszystkie potrzeby profesjonalnych warsztatów samochodowych, które obsługują zaawansowane technicznie systemy AC stosowane w nowoczesnych pojazdach. Zapewnia pełny i profesjonalny serwis.

 

 

Urządzenie do obsługi klimatyzacji samochodowej KoolKare pozwala na zwiększenie zysku w konkurencyjnym segmencie serwisowania pojazdów samochodowych. Bez względu na posiadane doświadczenie warsztatowe w obsłudze klimatyzacji pojazdów np. otwierasz nowy warsztat lub poszerzasz swoją ofertę o sprawdzanie i serwisowanie układów klimatyzacji samochodowych KoolKare jest urządzeniem, które pozwoli Ci na podniesienie profesjonalnosci Twojego warsztatu.

 

Wyposażenie urzędzenia do obsługi klimatyzacji KoolKare Dual Gas Unit

Urządzenie posaida hermetyczne zbiorniki na olej i barwnik, co zapobiega przedostawaniu się wilgoci oraz zanieczyszczeń do systemów AC w pojeździe, diw 12 litrowe butle na czynnik pozwolą na obsługę wszystkich pojazdów z systemami AC.

 

Funkcje automatyczne Sun KoolKare Dual Gas Unit

  • odzysk gazu z układu klimatyzacji
  • separacja oleju
  • próznia układu klimatyzacji
  • napełnianie układu klimatyzacji barwnikiem
  • napełnianie olejem
  • napełnianie czynnikiem

 

Specyfikacja urządzenia do obsługi klimatyzacji Dual Gas Unit

Cecha Dual Gas Unit
Tryb pracy Automatyczny
Usuwanie gazów nieskraplonych z butli Automatyczny
Filtry 2 ( 1 dla każdego czynnika )
Uzupełnialne hermetyczne zbiorniki na olej (PAG 46) Tak
Procedura zmiany oleju Tak
Obsługa pojazdów hybrydowych Tak
Baza danych pojazdów Tak ( dla systemów R134 )
Automatyczny test szczelności w fazie próżni Tak
Zarządzanie zużyciem czynnika zgodne z przepisami dot. raportowania Tak
Test szczelności w nadciśnieniu z wykorzystaniem azotu Tak
Odgrzybianie KoolKlean AC Nie
Procedura płukania systemu AC ( zestaw płukania opcjonalny ) Tak

 

 

Dane techniczne  Sun KoolKare Dual Gas Unit

Dane techniczne Dual Gas Unit
Czynnik roboczy R134a i R1234yf
Zasilanie 220-240V / 50-60Hz AC
Rozdzielczość wagi + - 15g
Podgrzewana butla wewnętrzna Tak
Temperatura pracy 11-49C
Wydajność pompy próżniowej 100l/min 0.1mbar ciśnienie bezwzględne
Pojemność butli na czynnik  2 x 12 litrów
Wyświetlacz 7'' wyświetlacz
Wymiary ( szer. / wys. / gł. ) 67 / 62 / 107 cm
Waga 110 kg
Uzupełnialny hermetyczny zbiornik na barwnik Tak
Długość węży serwisowych 2 komplety, 3 metry
Zgodność z normą SAE 2788 Tak
Zawory klasy 1 Tak
Wbudowana drukarka Tak

 

 

Opcje wyposażenia urzędzenia do obsługi klimatyzacji KoolKare Dual Gas Unit

  • zestaw do płukania układów klimatyzacji
  • zestaw akcesoriów
  • zestaw identyfikatora gazu

 

Wyposażenie warsztatu samochodowego, sprzedaż, szkolenia, serwis 

Nasza firma Cartec wraz z urządzeniami do obsługi klimatyzacji KoolKare oferuje własny w pełni profesjonalny serwis z wieloletnim doświadczeniem na rynku wyposażenia warsztatów samochodowych, a także w serwisie urządzeń do obsługi klimatyzacji w pojazdach samochodowych.

Po zakupie urządzenia otrzymują Państwo od naszej firmy Cartec pełne szkolenie w zakresie obsługi urządzeń oraz pomoc, serwis, części zamienne w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.