Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

 

KoolKare Blizzard HFO

Urządzenie do obsługi klimatyzacji Sun Blizzard HFO jest najbardziej wszechstronnym modelem urządzeń Koolkare przeznaczonym do obsługi systemów klimatyzacji z czynnikiem R1234YF w profesjonalnych warsztatach samochodowych. Ten najnowszy model został całkowicie zaprojektowany w taki sposób, aby proces serwisowania układów AC uczynić najprostszym.

 

 

Obsługa KoolKare Blizzard HFO 

Obsługa klimatyzacji samochodowej Blizzard HFO jest w pełni automatycznym urządzeniem z automatycznymi zaworami, dzięki czemu po zaprogramowaniu urządzenia cały proces wykonywany jest bez udziału operatora, co pozwala na wykonywanie innych czynności w tym samym czasie.

Urządzenie przewyższa wymagania dotyczące zarządzania raportowaniem zużycia czynnika, łącznie z procedurą szczelności azotem wg przepisów regulacji F do sprawdzenia szczelności AC.

 

Specyfikacja urządzenia do obsługi klimatyzacji Blizzard HFO

Cecha Blizzard HFO
Tryb pracy Automatyczny / manualny
Usuwanie gazów nieskraplonych z butli Automatyczne
Filtry 1
Uzupełnialne hermetyczne zbiorniki na olej (PAG 46) Tak
Procedura zmiany oleju Tak
Obsługa pojazdów hybrydowych Tak
Baza danych pojazdów N / A
Automatyczny test szczelności w fazie próżni Tak
Zarządzanie zużyciem czynnika zgodne z przepisami dot. raportowania Tak
Test szczelności w nadciśnieniu z wykorzystaniem azotu Tak
Odgrzybianie KoolKlean AC Tak
Procedura płukania systemu AC ( zestaw płukania opcjonalny ) Tak

 

Dane techniczne  Sun KoolKare Blizzard HFO

Dane techniczne Blizzard HFO
Czynnik roboczy R1234yf
Zasilanie 220-240V / 50-60Hz AC
Rozdzielczość wagi + - 15g
Podgrzewana butla wewnętrzna Tak
Temperatura pracy 11-49C
Wydajność pompy próżniowej 100l/min 0.1mbar ciśnienie bezwzględne
Pojemność butli na czynnik 12 litrów
Wyświetlacz 5'' wyświetlacz
Wymiary ( szer. / wys. / gł. ) 60 / 64 / 110 cm
Waga 90 kg
Uzupełnialny hermetyczny zbiornik na barwnik Tak
Długość węży serwisowych 3 metry
Zgodność z normą SAE 2788 Tak
Zawory klasy 1 Tak
Wbudowana drukarka Tak

 

 

Pomocne wskaźniki KoolKare Blizzard HFO

Kolorowy wyświetlacz dotykowy ułatwi operatorowi obsługe urządzenia, duże zegary 100mm z wizualnymi wskaźnikami pozwalają na lepszy podgląd wartości, kolorowy wskaźnik stanu pozwala na sprawdzenia stanu pracy urządzenia nawet z oddalenia.

 

NIEBIESKI (CIĄGŁY ) urzadzenie w trybie stand by
ZIELONY (CIĄGŁY) obługa w toku
ZIELONY (MIGJĄCY) obsługa zakończona
ŻÓŁTY (MIGAJĄCY) ostrzeżenie
CZERWONY (MIGAJĄCY) alarm

 

KoolKare Blizzard HFO posiada system KoolKlean

KoolKane to najnowsza metoda oczyszczania i sanityzacji układu klimatyzacji w samochodzie. Wykonanie sanityzacji i odgrzybiania układu AC w samochodzie jest zalecane przynajmniej raz w ciągu roku. Zapobiega to rozwojowi grzybów oraz innych zanieczyszczeń mogących wywoływać choroby lub powodować alergi lub podrażnienia. Dzięki funkcji KoolKane warsztat samochodowy uzyskuje dodatkową możliwośćzwiększenia zysku poprzez oferowanie swoim klientom dodatkowej usługi oczyszczania i odgrzybiania układów AC w ich samochodach.

 

Obsługa klimatyzacji w pojazdach hybrydowych

Urządzenia KoolKare Blizzard HFO może być używany przez warsztaty samochodowe do obsługi pojazdów hybrydowcyh.

 

Funkcje automatyczne Sun KoolKare Blizzard HFO

  • odzysk gazu z układu klimatyzacji
  • separacja oleju
  • próznia układu klimatyzacji
  • napełnianie układu klimatyzacji barwnikiem
  • napełnianie olejem
  • napełnianie czynnikiem

 

Opcje dla KoolKare Blizzard HFO

Opcjonalnie dostępny jest również identyfikator czynnika. Identyfikator jest sterowany z urządzenia, jego zadaniem jest niedopuszczenie do obsługi systemów z innym czynnikiem chłodniczym. Jeśli inny czynnik zostanie wykryty proces zostanie automatycznie zatrzymany.

 

 

Wyposażenie warsztatu samochodowego, sprzedaż, szkolenia, serwis 

Nasza firma Cartec wraz z urządzeniami do obsługi klimatyzacji KoolKare oferuje własny w pełni profesjonalny serwis z wieloletnim doświadczeniem na rynku wyposażenia warsztatów samochodowych, a także w serwisie urządzeń do obsługi klimatyzacji w pojazdach samochodowych.

Po zakupie urządzenia otrzymują Państwo od naszej firmy Cartec pełne szkolenie w zakresie obsługi urządzeń oraz pomoc, serwis, części zamienne w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

 

 

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.