Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

 

KoolKare Blizzard PRO

Urządzenie do obsługi klimatyzacji samochodowych KoolKare Blizzard PRO jest najbardziej kompletnym modelem w rodzinie urządzeń klimatyzacji KoolKare. Urządzenie, które powinno być na wyposażeniu każdego profesjonalnego warsztatu samochodowego umożliwia pełny serwis układu klimatyzacji AC z czynnikem R134 w łatwy  i przejrzysty sposób. Blizzard PRO jest w pełni automatycznym urządzeniem do obsługi klimatyzacji w autach , posiada autoamtyczne zawory, dzięki czemu po zaprogramowaniu urządzenia cały proces wykonywany jest bez udziału serwisanta warsztatu samochodowego, co pozwala na wykonywanie innych czynności w tym samym czasie.

 

 

KoolKare Blizzard PRO posiada system KoolKlean

To najnowsza metoda wykorzystywana przez warsztaty samocgodowe wyposazone systemy oczyszczania isnityzacji układu klimatyzacji w samochodzie. Wykonanie sanityzacji i odgrzybiania układu klimatyzacji w pojazdach jest zalecane przynajmniej raz w ciągu roku. Zapobiega to rozwojowi grzybów oraz innych zanieczyszczeń mogacych wywoływać choroby lub powodowaćalergie lub podrażnienia. Dzięki tej funkcji dobrze wyposażony warsztat samochodowy uzyskuje dodatkową mozliwość zwiekszenia zysków poprzez oferowanie swoim klientom dodatkowej usługi oczyszczania i odgrzybiania układów AC w ich samochodach.

 

Baza pojazdów obsługiwanych przez warsztat samochodowy wyposażony w KoolKare Blizzard PRO 

Urządzenia posiada wbudowaną bazę danych pojazdów osobowych i ciężarowych z mozliwością manualnego dopisywania nowych pojazdów. Blizzard Pro umozliwia również obsługę klimatyzacji w pojazdach hybrydowych z olejem HD11.

 

Funkcje automatyczne Sun KoolKare Blizzard PRO

  • odzysk gazu z układu klimatyzacji
  • separacja oleju
  • próznia układu klimatyzacji
  • napełnianie układu klimatyzacji barwnikiem
  • napełnianie olejem
  • napełnianie czynnikiem

Specyfikacja urządzenia do obsługi klimatyzacji KoolKare Blizzard PRO

Cecha KoolKare Blizzard PRO
Tryb pracy Automatyczny / manualny
Usuwanie gazów nieskraplonych z butli Automatyczny
Filtry 1
Uzupełnialne hermetyczne zbiorniki na olej (PAG 46) Tak
Procedura zmiany oleju Tak
Obsługa pojazdów hybrydowych Tak
Baza danych pojazdów Osobowe i ciężarowe
Automatyczny test szczelności w fazie próżni Tak
Zarządzanie zużyciem czynnika zgodne z przepisami dot. raportowania Tak
Test szczelności w nadciśnieniu z wykorzystaniem azotu Tak
Odgrzybianie KoolKlean AC Tak
Procedura płukania systemu AC ( zestaw płukania opcjonalny ) Tak

 

Dane techniczne  Sun KoolKare Blizzard PRO

Dane techniczne KoolKare Blizzard PRO
Czynnik roboczy R134a
Zasilanie 220-240V / 50-60Hz AC
Rozdzielczość wagi + - 15g
Podgrzewana butla wewnętrzna Tak
Temperatura pracy 11-49C
Wydajność pompy próżniowej 100l/min 0.1mbar ciśnienie bezwzględne
Pojemność butli na czynnik  22 litrów
Wyświetlacz 5'' wyświetlacz
Wymiary ( szer. / wys. / gł. ) 60 / 64 / 110 cm
Waga 90 kg
Uzupełnialny hermetyczny zbiornik na barwnik Tak
Długość węży serwisowych 3 metry
Zgodność z normą SAE 2788 Tak
Zawory klasy 1 Tak
Wbudowana drukarka Tak

 

Opcje wyposażenia klimatyzacji KoolKare Blizzard PRO

Opcjonalnie dostęny jest identyfikator czynnika. Identyfikator sterowany jest z urządzenia, a jego zadaniem jest niedopuszczenie do obsługi systemów z innym czynnikiem chłodniczym. Jeżeli inny czynnik zostanie wykryty zostanie on automatycznie zatrzymany.

  • zestaw do płukania
  • zestaw akcesoriów
  • zestaw identyfikatora gazów

 

Wyposażenie warsztatu samochodowego, sprzedaż, szkolenia, serwis

Nasza firma Cartec wraz z urządzeniami do obsługi klimatyzacji KoolKare oferuje własny w pełni profesjonalny serwis z wieloletnim doświadczeniem na rynku wyposażenia warsztatów samochodowych, a także w serwisie urządzeń do obsługi klimatyzacji w pojazdach samochodowych.

Po zakupie urządzenia otrzymują Państwo od naszej firmy Cartec pełne szkolenie w zakresie obsługi urządzeń oraz pomoc, serwis, części zamienne w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

 

 

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.