Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Linie diagnostyczne dla Stacji Kontroli Pojazdów

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalne rozwiązania dla Stacji Kontroli Pojazdów. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym produktem firmy Cartec – ścieżką diagnostyczną dla pojazdów o DMC do 3,5 t - Videoline RP

Nowa linia - Videoline RP to:

▪ Jeszcze lepsza jakość badania, uwzględniająca jednocześnie doświadczenie i pracę diagnosty, wymogi prawne, a także wymagania technologiczne i handlowe.
Przedłużenie linii produktu, użytkowanego na podstawowych stacjach kontroli pojazdów, który od wielu lat cieszy się dobrą opinią na polskim rynku.
Najnowsze oprogramowanie - RP Visualization 0.7.4., które w każdej chwili umożliwia szybką i bezproblemową adaptację oprogramowania do zmieniających się wymogów.

 

 

 

▪ Optymalne rozwiązanie dla Autoryzowanych Serwisów ASO, jak i samodzielnych warsztatów. Diagnostyka pojazdu oraz czytelny wydruk sprawiają, że badania stają się bardziej przejrzyste
▪ Podstawę stanowi urządzenie do badania hamulców – typ 204-RP,

karta katalogowa 204-RP 204-RP G

 

 

natomiast urządzenie do kontroli skuteczności tłumienia drgań zawieszenia pojazdu – FWT 202-E

 

 

karta katalogowa FWT 202-E FWT 202-E G

 

 

oraz urządzenie do kontroli ustawienia kół jezdnych – SSP 204

 

 

karta katalogowa SSP-204

 

stanowią elementy doposażeniowe, które mogą zostać włączone do linii w późniejszym terminie.

 

▪ Dzięki projektowaniu modułowemu możliwe jest kompletowanie kolejnych komponentów wchodzących w skład linii.

▪ Kompletna diagnostyka pojazdu może być realizowana przy użyciu całkowicie zautomatyzowanego ciągu badań przy czym każde z urządzeń testowych (urządzenie do diagnostyki hamulców, kontroli tłumienia drgań zawieszenia pojazdu oraz kontroli ustawienia kół jezdnych) uruchamiają się automatycznie.

 

 

▪ Mechanizm urządzenia jest w całości ocynkowany.
▪ W standardowym wyposażeniu do dyspozycji jest moduł automatycznego wykrywania i badania pojazdów z napędem 4x4.

automatyczne rozpoznawanie napędu 4 na 4
▪ Krótki, dwu-, trzy-minutowy czas badania to także zwiększona przepustowość urządzenia, a co za tym idzie większa rentowność stacji.

▪ Opcje dodatkowe to:
- system pneumatycznego unoszenia stanowiska rolkowego, pozwalający na badanie hamulców samochodów sportowych, z niskim zawieszeniem oraz pojazdów do 3,5 t z osiami zespolonymi, np. przyczepy, lawety;

 

 

 

 

 

 

- soft start – moduł ułatwiający łagodny rozruch rolek
- nakładka motocyklowa
- miernik nacisku na pedał hamulca

 

W ramach naszych usług mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie w zakresie:
- transportu,
- montażu,
- uruchomienia i konserwacji sprzętu
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Organizujemy również szkolenia dla pracowników. 

 

Ścieżka diagnostyczna Videoline RP dostępna jest zarówno w wersji podłogowej do zabudowy przed kanałem przeglądowym lub dźwignikiem diagnostycznym, 

 

jak również w wersji dzielonej do zabudowy po obu stronach kanału przeglądowego.

 

Jak wygląda badanie pojazdu na najnowszym urządzeniu marki Cartec?
Zapraszamy do obejrzenia filmu! 

 

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.