Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Myjnie samochodowe bezdotykowe

Firma Cartec posiada w swojej ofercie bezdotykowe myjnie samochodowe o zabudowie modułowej. Oferta zawiera technikę BKF Carwash w module, stalową konstrukcję myjni samochodowej z pełnym wyposażeniem i zadaszeniem obiektu. Samoobsługowa bezdotykowa myjnia samochodowa może występować jako dodatkowy biznes wraz z powstającą lub istniejącą stacją paliw, warsztatami samochodowymi czy serwisami wulkanizacyjnymi, oponiarskimi. Bezdotykowa myjnia samochodowa sprawdzi się idelanie jako dodatkowy element wyposażenia Stacji Kontorli Pojazdów przyciągając klientów i zachęcając ich do umycia auta i wykonania przglądów rejestracyjnych, okresowych na naszej stacji kontroli pojazdów. Samoobsługowa myjnia przeznaczona jest dla lokalizacji o małym i srednim natężeniu ruchu tj. średnie miejscowości, osiedla mieszkaniowe. Jako obiekt wielościeny i przestrzenny posiada powierzchnie idealnie nadające się pod reklamę, napisy reklamowe, tablice informacyjne. Oferowane przez nas myjnie posiadają nowoczesny design, z możliwością instalacji banera świetlnego, reklamowego, informacyjnego.

 

 

Technika zastosowana w myjni bezdotykowej

Modułowe myjnie bezobsługowe oferowane przez naszą firmę posiadają wygłuszoną i ocieploną obudowę. Rama konstrukcji wykonana jest ze stali nierdzewnej i ocieplona, lica myjni wykonane są także ze stali nierdzewnej natomiast dach jest wykonany ze stali nierdzewnej malowany na kolor zaproponowany przez inwestora.  Pdgrzewanie gazowe lub olejowe myjni wykorzystuje unikalny system dwuobiegowy "kocioł w kotle".  Panel sterujący pracą myjni bezdotykowej wytępuje po obu stronach modułu myjni. Posiada wrzutnik monet, czytelny czterosekcyjny wyświetlacz czasowy i programowy, jest podświetlany i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

 

Filmy:

Przykładowa myjnia bezdotykowa

 

Prezentacja "jak używać" myjni samoobsługowej

 

Od firmy Cartec dla inwestora:

Jeteś zainteresowsany myjnią samochodową bezdotykową oferowaną przez Cartec, chcesz z nami wykonać inwestycję wyśli zapytanie ofertowe lub zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie pytania i chętnie podpiszemy umowę o współpracy i zrealizujemy wpólnie założone cele.

 

wyślij zapytanie ofertowe

Dyrektor techniczny

Krzysztof Hliniak

tel. 0662056105 lub 32/2030313 wewn. 111

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.