Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

CARTEC RACING TEAM

Jeszcze bardziej „zmotoryzowany" Cartec.

cartec racing team

Biłgorajanin zwycięzcą Kartingowych Mistrzostw Europy Serii Open

9-letni Karol Kręt z Biłgoraja zwyciężył w Kartingowych Mistrzostwach Europy Serii Open Cup które odbyły się w dniach 29-31 sierpnia 2014 w miejscowości Trebatice w Słowacji.

 

Sezon 2014 w sportach motorowych już za nami , trochę mało w tym roku pisałem bo bardzo dużo czasu spędziliśmy na wyścigach kartingowych z Karolem ( 114 dni na wyjazdach w tym roku !)

 

Poniżej przedstawiam co w tym roku osiągnęliśmy:

http://www.bilgorajska.pl/sportowy,8531,0,0,0,Bilgorajanin-zwyciezca-Kartingowych-Mistrzostw-Europy-Serii-Open.html

 

http://www.bilgorajska.pl/sportowy,8622,0,0,0,9-letni-Karol-Kret-ponownie-zwycieza.html

 

a oto podsumowanie z tego sezonu, było ciężko wypadki i jeszcze raz wypadki aż do osiągnięcia sukcesu

 

 

a teraz dalsze plany, cały czas prowadzimy rozmowy nad startami Karola w samochodowych wyścigach European Kia Cup . 
W roku 2017 Karol może zacząć treningi w tych samochodach ,a w roku 2018 może starać się o uzyskanie licencji wyścigowej, są to oczywiście odległe czasy ale w przypadku Karola jest to już niewiele czasu na naukę więc treningi w samochodach zaczęliśmy już

 

 

dodatkowo w tym roku, po osiągnięciach Karola w kartingu, fabryczny zespół kartingowy RotaxMax Poland zaproponował Karolowi starty w sezonie 2015-2016 . Wystartowaliśmy próbnie w jednym wyścigu i chyba się skusimy ......to już jest przejście na profesjonalizm, tam kierowcy mają nawet trenerów umysłu

 


 

 

Jeszcze bardziej „zmotoryzowany" Cartec.

 

 cartec racing team

 

Z wielką dumą informujemy, że zaangażowanie naszej firmy w szeroko pojęty temat motoryzacji od bieżącego roku jest jeszcze większe.

Namawiani przez naszego klienta, firmę Fast-Fix z Biłgoraja, postanowiliśmy zostać sponsorem zespołu rajdowego, off-roadowej ekipy znanej teraz jako Cartec Racing Team. To prawdziwa przyjemność zobaczyć takiego prawdziwie terenowego potwora – notabene od podstaw zbudowanego przez właściciela – w barwach naszej firmy.
„Zacieśniająca się współpraca między naszymi firmami (budujemy wspólnie kolejną Stację Kontroli Pojazdów) skłoniła mnie do zarażenia swoją pasją ludzi z Cartec'a" – opowiada nam Grzegorz Kręt, właściciel firmy Fast-Fix. „Co prawda nie byli zainteresowani wystawieniem do rywalizacji własnego pojazdu, z chęcią jednak przyjęli moją propozycję wspólnego sponsorowania mojego zespołu, z którym od kilku lat już startujemy w off-roadowych rajdach. Dodatkowo udało się nam również połączyć siły w kartingu, gdzie wystawiamy 2 gokarty z najmłodszą generacją naszych kierowców."
Jest do doskonały przykład tego, że zbudowanie dobrych relacji biznesowych pozwala na rozszerzenie zakresu współpracy o rejony kojarzące się bardziej z pasją, z emocjami. Stwarza to jednocześnie klimat do wspierania rozwoju sportów motorowych w naszym kraju. Nie jest to może zadanie na miarę teamu WRC, lecz możliwość wsparcia ludzi pełnych energii, entuzjazmu oraz talentów młodszego pokolenia daje niemniejszą satysfakcję.

Życzymy zatem naszym nowym podopiecznym wszystkiego najlepszego, oby im się tory i trasy prostowały pod kołami i oby im miejsc na podium nigdy nie zabrakło.

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.