Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Obsługa tachografów

Firma Cartec, autoryzowany dystrybutor rozwiązań firmy Semmler, rozszerza ofertę o urządzenia z nowej, ekonomicznej linii Pilot SMG. Rozwiązania te, łączące jakość wykonania światowego lidera branży oraz dokładność pomiarową rzędu 1% z rozsądną ceną, doskonale uzupełniają się z dotychczas oferowanymi urządzeniami TC-Net Brain Comfort. Oferują one pełną funkcjonalność w zakresie obsługi tachografów analogowych i cyfrowych w oparciu o test drogowy lub wykonywany na niemal dowolnym stanowisku rolkowym (m. in. Cartec, Bosch, Nussbaum, Beissbarth czy Maha). Urządzenia te posiadają dopuszczenie do użytku w Polsce a ich doskonałą jakość zapewniają referencje m.in. z firm MAN czy Solaris.

 

 

 

System do pomiaru przebytej drogi TSC jest światową nowością w zakresie kontroli tachografów dla ciężarówek i autokarów zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej nr 1360/2002. Dzięki konstrukcji modułowej może być używany na rolkowych stanowiskach do badania hamulców z podłączoną lub nie rolką pomiarową. Łatwość i szybkość przeprowadzania badania, jak również bezpośredni wydruk protokołu wraz z plombami (do zamocowania na tachografie i ograniczniku prędkości) gwarantuje wysoką sprawność stanowiska kontrolnego. Przyrząd otrzymał homologację niemieckiego instytutu PTB (Physikalisch-Technische Bundesanstalt) i jest uznawany przez wielu producentów tachografów.

Dostępne są 3 wersje:

wyposażenie podstawowe (TCS Basic): zintegrowany ze stanowiskiem do kontroli hamulców nadajnik indukcyjny
wyposażenie komfortowe (TCS Comfort): stanowisko do kontroli hamulców wraz w rolką pomiarową Semmlera
zestaw mobilny do pomiarów na ulicy (TCS SMG): kontrole bez stanowiska kontrolnego do hamulców

Zestaw TSC zawiera zintegrowane oprogramowanie TC-net-software do zarządzania wszystkimi typami tachografów, danymi klientów, przejmowaniem danych do pomiaru oraz umożliwia wydruk na protokole kontrolnym. Oprogramowanie bazuje na systemie Windows, jest to program wielojęzyczny (z możliwością wyboru jednego z wielu języków).

Ustawa nakłada na producentów nowych pojazdów konieczność instalowania tylko tachografów cyfrowych w pojazdach wyprodukowanych po 1 maja 2006 r. oraz ich aktywację i kalibrację w punktach obsługi tachografów cyfrowych.SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.