Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

 

Tester diagnostyczny SUN Ethos

   
Tester diagnostyczny Ethos firmy SUN to urządzenie diagnostyczne, które dzięki rozbudowanym funkcjom i możliwościom diagnostycznym pozwoli wykonać diagnozę i wykryć usterkę szybko i dobrze. Skaner diagnostyczny Ethos daje najbardziej zaawansowane możliwości dzięki rozbudowanej liście kodów usterek dla współczesnych, zaawansowanych technologicznie samochodów. Urządzenie gwarantuje szybkie działanie, niski pobór energii, niezawodność łatwość i prostotę obsługi.
   
   
Skaner diagnostyczny Ethos uwzględnia nie tylko diagnostykę EOBD, ale posiada także mozliwość wykozystania pełnej diagnostyki, która została opracowana przez firę SUN i uwzględnia tysiące różnych konfiguracji pojazdów. Ethos posiada mozliwość komunikacji wg protokołu CAN powszechnie stosowanego w najnowocześniejszych pojazdach.
   
Szybka identyfikacja i zapamietywanie samochodów  
Jedną z największych zalet urządzenia Ethos jest mozliwość zapisu i przywołania dancyh identyfikacyjnych ostatnich 20 zdiagnozowanych pojazdów. Szybkie przywoływanie oznacza szybsze potwierdzenie poprawności naprawy zdiagnozowanego problemu i gotowość zwrócenia samochodu klientowi.  
   
Nagrywanie, zapisywaniei przeglądanie dancyh w formie filmu  
Ethos posiada mozliwość nagrania ponad 230 klatek danych, które można zapisać i przeglądać klatka po klatce, zarówno w postaci analitycznej PID, jak i graficznej, co pozwala na precyzyjny odczyt i umozliwia szybką i dokładną diagnostykę.  

 

 

Cechy charakterystyczne:

  • wyświetlacz monochromatyczny 4,7 cala
  • wymienna płyta czołowa
  • programowalny klawisz
  • gniazdo karty flash
  • 4 kierunkowe klawisze nawigacji
  • równoczesne wyświetlanie na wykresie 4 parametrów
  • port mini usb
  • port usb
  • 25 pinowe łącze do podłączenia z autem

 

 

 więcej informacji w pliku PDF

 

 

 

 

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.