Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

 

Tester diagnostyczny SUN PDL 3000

   
Tester diagnostyczny PDL 3000 został opracowany zgodnie z obecnymi potrzebami rynkowymi i spełnia wysokie wymagania naszych klientów. PDL 3000 to kolejne urządzenie marki SUN charakteryzujace się łatwością obsługi, zaawansowanymi mozliwościami diagnostycznymi i rozbudowanymi funkcjami pomocniczymi.
   

   
Łatwa obsługa za pomocą ekranu dotykowego
 
Do łatwej i komfortowej obsługi PDL 3000 używany jest przycisk Tak/Nie. Przycisk nawigacyjny oraz nowoczesny ekran dotykowy umożliwiający szybką nawigacje. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii urzadzenie zapewnia bardzo szybkie działanie, niezawodność, łatwość i prostotę obsługi.  
   
Gotowość do pracy po kilku sekundach
 
Urządzenie jest zasilane ze złącza diagnostycznego pojazdu. Tester może być również zasilany ze standardowych baterii lub akumulatorów. Pozwala to na korzystanie z testera bez konieczności podłączenia do pojazdu. Dzięki własnemu zasilaniu mozna łatwo sprawdzić w oprogramowaniu lokalizację złącza diagnostycznego w diagnozowanym pojeździe. Oprogramowanie robocze oraz wszystkie dane zapisywane przez użytkownika są przechowywane na karcie pamięci Mini SD.  
   
Komunikacja
 
Komunikacja z pojazdem odbywa się poprzez multiplekser oraz standardowe złącze 16-pinowe. W przypadku samochodów starszych, wyposażonych w inne złącze dostępne są adaptery.
 
   
ShopStream Connect
 
Program komputerowy dołączony do skanera DPL 3000 umozliwia wydrukowanie utworzoncyh zrzutów ekranów lub filmów z danymi oraz zarządzanie nimi.  
   
Aktualizacje online
 
Dostępne oprogramowanie pozwala na pełne wykorzystanie wszystkich funkcji testera PDL 3000. W celu aktulizacji testera wystarczy podłączyć go do komputera i pobrać aktualizację online  

 

 

Wyposażenie i funkcje testera PDL 3000:

 • rejestracja dancyh podczas próby drogowej
 • możliwość zapisania ustawień uzytkownika
 • łatwa nawigacja i przejrzyste oprogramowanie
 • regularnie dostepne aktualizacje
 • komfortowe wyświetlanie dancyh

 

Sprzęt:

 • kolorowy wyświetlacz LCD
 • wskaźnik zasilania pojazdu
 • 4 - kierunkowy przycisk nawigacyjny
 • zasilacz i adapter kablowy podłączany do gniazda zapalniczki
 • szybki procesor
 • karta Mini SD do zapisywania i aktualizacji
 • złącze USB do wymiany danych z programem ShopStream Connect

 

Zaawansowane możliwości diagnostyczne:

Tester PDL 3000 oferuje rozbudowane możliwości diagnostyczne różnych marek pojazdów nawet od rocznika 1992r. oraz wielu systemów wykorzystywanych w nowoczesnych samochodach.

 

Oprogramowanie diagnostyczne dla marek:

 • Ford, Opel, VW, AUDI, Skoda, SEAT, Rover, BMW i Mercedes od 1992r.
 • Alfa, Lancia, Fiat, Peugeot, Citroen, Renault i Land Rover od 1995; Smart od 1998r.
 • Honda, Nissan i Toyota od 1998r.
 • Volvo od 2002, Dacia od 2004r.
 • Mitsubishi, Mazda, Kia, Suzuki od 2005r.

 

TESTER SUN PDL 3000 DIAGNOZUJE 96% PARKU SAMOCHODOWEGO !

 

 

 więcej informacji w pliku PDF

 

 

 

 

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.