Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

 

Tester diagnostyczny SUN Solus Pro

   
Tester diagnostyczny Solus Pro to urządzenie diagnostyczne, które dzięki rozbudowanym funkcjom i możliwościom diagnostycznym pozwoli wykonać diagnozę i wykryć usterkę szybko i dobrze. Solus Pro daje najbardziej zaawansowane możliwości dzięki rozbudowanej liście kodów usterek dla współczesnych, zaawansowanych technologicznie samochodów. Urządzenie gwarantuje szybkie działanie, niski pobór energii, niezawodność łatwość i prostotę obsługi.
   
   
Rozbudowana lista obsługiwanych marek  
Solus Pro obejmuje szeroką gamę modeli 25 producentów samochodów. Szybki start urządzenia, łatwa konfiguracja i intuicyjna nawigacja pozwalają na szybką diagnostykę.
   
Zapamiętywanie ostatnich 25 samochodów  
Ta funkcja pozwala przywołać jeden z 25 ostatnich obsługiwanych samochodów. Dzięki temu nie musisz ponownie konfigurować urządzenia i jesteś odrazu gotowy do pracy.
   
Kody usterek specyficzne dla kazdego samochodu  
Sun daje najbardziej zaawansowane możliwości dzięki rozbudowanej liście kodów usterek dla współczesnych, zaawansowanych technologicznie samochodów. Uzyskiwanie specjalnych kodów i definicji, które ułatwiają szybkie rozwiązanie problemu.  
   
Obrazowanie i zapisywanie danych na żywo  
Podczas przeglądania danych odczytywanych na żywo wybór pomiędzy listą programów (PID), a widokami graficznymi 1,2 i 4. Zapis 2000 klatek filmowych, które mozna przglądać, drukować z PC i udostępniać innym.
   
Procedury testów funkcjonalnych  
Solus Pro pozwala na aktywację elementów wykonawczych, wykonywanie testów funkcjonalnych i testowanie systemów, odpowietrzanie hamulców i sterowanie układem napędowym. Te testy pozwalają na wykrycie usterek i uszkodzeń, w ten sposób oszczędzasz czas i uzyskujesz potwierdzenie poprawności wykonanej naprawy.

 

 

Kluczowe cechy skanera diagnostycznego Solus Pro:

  • kolorowy wyświetlacz pół VGA 6,2 cala z wymienną płytą czołową
  • wykresy wszystkich pomiarów równocześnie
  • proste 4 - kierunkowe sterowanie nawigacją
  • ergonomiczna konstrukcja
  • przycisk 5 konfigurowany przez użytkownika
  • system operacyjny windows
  • procesor arm o dużej wydajności
  • pamięć 1GB
  • akumulator o długiej trwałości

 

 więcej informacji w pliku PDF

 

 

 

 

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.