Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Urządzenie do oceny prawidłowości ustawienia  kół jezdnych pojazdów, typ SSP 4000

 

Płyta do wstepnej kontroli oceny zbiezności typ SSP 4000 pozwala określić zbieżność ( rozbieżność w mm/m ).
Teoretycznie wszystkie koła pojazdu w czasie jazdy powinny toczyć się równolegle i prosto w kierunku jazdy (ustawienie na zero).
Jednak statyczne ustawienie kół ( zbieżność ) w praktyce wykazuje nieznaczne odchylenie od zera ( ze względu na elastyczność wielu elementów zawieszenia). Dlatego też przejazd badanym pojazdem przez płytę kontroli zbieżności SSP 4000 powoduje przesunięcie płyty w bok  przez oponę po najechaniu na nią. Im większa odchyłka od prawidłowo ustawionej zbieżności, tym większa wartość odpychania płyty.

Urządzenie ( płyta ) SSP 4000 jest przeznaczona jako niezbędne wyposażenie Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów oraz warsztatów i serwisów ASO. Płyta współpracuje z urządzeniami naszej firmy CARTEC będąc ich integralną częścią przy wyposażaniu Stacji Kontroli Pojazdów.

 

Dane techniczne:

Max. obciążenie osi 150 kN / oś
Temperatura pracy od 0 do +70 st. C
Napięcie 230V
Częstotliwoość: 50 Hz
Zabezpieczenie 4 A
Wymiary (L x S x H) 1000x800x71 mm
Masa 85 kg


SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.