Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Stanowisko kontroli układów hamulcowych typ BDE2304D

Urządzenie rolkowe typ BDE2304D do badania hamulców wyposażone jest dodatkowo w unoszoną belkę pneumatyczną. Przeznaczone jest głównie dla stanowisk, które obsługują nisko zawieszone pojazdy (o małym prześwicie), oraz pojazdów sportowych wyposażonych w spojlery. Zamontowana belka unosząca i opuszczająca pojazd umożliwia wprowadzenie pojazdu w urządzenie rolkowe bez uszkodzenia elementów zawieszenia i wyposażenia tj spojlery, zderzaki. Po wykonaniu badania pojazd jest unoszony i może bezpiecznie opuścić stanowisko badawcze.


Sposób działania belki pneumatycznej

Sposób działania belki pneunatycznej w urządzeniu rolkowym polega na tym, że wjazd do rolek odbywa się na poziomie podłogi stanowiska, a następnie badana oś opuszczana jest (na czas badania) do poziomu rolek hamulcowych. Następnie wykonywany jest pomiar sił hamulcowych poszczególnych kół badanej osi. Po zakończeniu badania oś pojazdu wynoszona jest na wysokość podłogi stanowiska i w prosty sposób pojazd może opuścić stanowisko.


Dodatkowa funkcjonalność  urządzenia rolkowego z belką pneumatyczną

Jeśli urządznie rolkowe nie jest używane np. wykonujemy badanie amoryzatorów z pominięciem badania układu hamulcowego  w urządzeniu rokowym to podniesiona belka uniesienia osi ułatwia przejechanie przez urządzenie rolkowe i chroni przed  uszkodzeniami.


Certyfikat

Urządzenie posiada Certyfikat ITS i dopuszczone jest do pracy w Stacjach Kontroli Pojazdów, badających pojazdy do 3,5 t DMC. Kupując urządzenie rolkowe, będzie można również dokonać wyboru pomiędzy dwoma typami rolek – stalowymi, pokrytymi specjalnie opracowaną strukturą, napawaną tysiącami bolców stalowych, nie niszczącymi opony, lub rolkami kompozytowymi, które cechuje likwidacja zjawiska „odklejania okładziny od bębna”, mała waga bębna oraz wierzchnia warstwa z żywic. W obu przypadkach producent zadbał o najwyższe standardy i spełnienie wymogów, czego potwierdzeniem jest Certyfikat ITS.

 

 

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.