Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

 

Urządzenie do badania amortyzatorów typ FWT 3800 - metodą Theta

 

Metoda Theta pozwala badać amortyzatory (zawieszenie) w warunkach bardzo zblizonych do warunków drogowych.

Wskaźnik Lehra - zaniku drgań wyznaczany jest bez jakichkolwiek zakłóceń.

Przy metodzie Theta wyznaczany jest wskaźnik opisujący zanik drgań w układzie wibrującym, który zawiera się w przedziale 0,00 - 0,30.

Ogromną zaleta tej metody jest to, że nie wymaga ona danych referencyjnych pojazdu, a więc nie trzeba mysleć o kolejnych aktualizacjach wartości krańcowych.

 

Dane techniczne:

maksymalny nacisk na oś

t

2,2

wymiary stanowiska

mm

800/2350/286

szerokość pomiarowa min. /max

mm

3,5

amplituda drgań

mm

3,5

częstotliwość drgań

Hz

10

zakres pomiaru max. skok

mm

70

zakres wskazań

 

0-0,35

dokładność wskazań

 

+/- 2%

moc silnika

kW

2 x 1,1

waga stanowiska

kg

500

zuzycie energii

 

3/N/PE230/400VAC 50/60Hz

zabezpieczenia

A

16SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.