Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Wyważarka kół samochodowych firmy John Bean typ B200

wyważarki samochodowe

John Bean B200

John Bean B200 to wyważarka samochodowa przeznaczona dla wyposażenia warsztatów samochodowych, warsztatów wulkanizacyjnych oraz stacji obsługi ASO. Model B200 jest  urządzeniem gdzie zainstalowane zostało bardziej zaawansowane oprogramowanie w porównaniu do podstawowego modelu wyważarki B100. Zastosowano również monitor LCD do podglądu wyników i przebiegu badania wyważania kół w pojeździe.

 

wyważarka warsztatowa kół samochodowych B200

 

Opis wyważarki warsztatowej do kół John Bean B200

Wyważrka kół samochodowych John Bean B200 jest markowym modelem przygotowanym dla serwisów chcących oferować klientom szybkość, niezawodność i jakość świadczonych usług związanych z wymianą i wyważeniem kół w samochodach. Wyważarka B200 wykonana jest z solidnych i trwałych materiałów odpornych na mechaniczne uszkodzenia, wilgoć i środki smarne. Całość budowy wyważarki jest ergonomiczna i zajmuje mało miejsca w pomieszczeniu warsztatowym. Dodatkowo wyważarka posiada pojemniki na ciężarki do felg, panel sterujący oraz monitor obrazujący przebieg badania. Oprogramowanie sterujące pracą wyważarki oraz baza pojazdów wraz z ustawieniami parametrów wyważenia kół występuje dla tego modelu wyważarki B200 w wersji SILVER.

 

panel sterujący wyważarki samochodowej B200

 

Zalety wyważarki warsztatowej do kół John Bean B200

 • Niezwykle intuicyjna i ergonomiczna wyważarka kół
 • Półautomatyczne wprowadzanie wartości offsetu i średnicy obręczy przy pomocy funkcji 2D SAPE
 • Manualne wprowadzanie szerokości obręczy koła
 • Automatyczny pomiar szerokości obręczy Smart Sonar – szybko i prosto - w wersji B200S
 • Preselekcja trybu wyważania przy pomocy funkcji easyAlu
 • Funkcja QuickBal w celu zredukowania czasu po- miaru:
 • Krótki czas cyklu start-stop : 4,5 sekundy (15’’obręcz)
 • Technologia pomiarowa VPI dla bezkompromisowej dokładności

Film instruktażowy wyważarki B200 dla Twojego warsztatu

 

Funkcje pomiaru z użyciem wyważarki kół samochodowych B200

 • Rozpoczęcie pomiaru rozpoczyna się poprzez zamknięcie osłony badanego koła lub za pomocą przycisku START
 • Ramię pomiarowe z funkcją montażu ciężarków
 • Tryb ukrytego ciężarka
 • Tryb szybkiego wyważania (QuickBAL)
 • Automatyczne zatrzymanie w miejscu montażu ciężarków
 • Blokada wału za pomocą pedału
 • Funkcja minimalizacji
 • Prędkość pomiarowa < 100 obr/min
 • Wyposażenie: 3 stożki centrujące, uchwyt szybkomocujący, cyrkiel, wyposażenie do usuwania ciężarków nabijanych i klejonych, ciężarek kalibracyjny, osłona

Dane techniczne wyważarki warsztatowej John Bean B200

dane techniczne wyważarki do kół B200

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż, serwis obsługa

Informacje na temat produktu:

tel. 32/2030313 wewn 112 lub 0660 413 087

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zapytanie ofertowe: wyślij zapytanie ofertowe

Nasza firma Cartec z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze, wyposażeniu warsztatów samochodowych oprócz wyposażenia oferuje Państwu własny, wyspecjalizowany serwis Cartec oraz zaplecze części zamiennych. Gwarantujemy tym samym długoletnią i niezawodną pracę zakupionych u nas urządzeń oraz bieżące aktualizacje oprogramowania, bazy pojazdów do urządzeń warsztatowych.

 SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.