Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Wyważarka kół samochodowych firmy John Bean typ B100

wyważarki samochodowe

 

John Bean B100

John Bean B100 to wyważarka do kół samochodowych przeznaczona dla wyposażenia małych warsztatów samochodowych, stacji obsługi ASO oraz serwisów oponiarskich, wulkanizacyjnych. Model B100 jest podstawowym urządzeniem wyważarek warsztatowych z nowej rodziny z serii „B”. Model ten jest wyposażony w ciekłokrystaliczny wyświetlacz pomiarowy.

wyważarka warsztatowa do kół  B100


Opis wyważarki kół samochodowych John Bean B100

Urządzenie z nowej serii B100 najlepiej spisuje się w warsztatach samochodowych i warsztatach wulkanizacyjnych w których ceni się szybkość i dokładność wykonywanych czynności serwisowych. Wyważarka samochodowa John Bean B100 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i łatwością obsługi. Posiada czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny wyświetlający wyniki pomiarów, funkcję automatycznego wprowadzania średnicy i odległości (2D Sape) z użyciem ramienia pomiarowego.

pulpit sterowniczy wyważarki B100

 

Technologia pomiaru B100

Wyważarka John Bean B100 dokonuje pomiarów w technologi płaszczyzny wirtualnej (VPI), która gwarantuje największą możliwą jakość pomiaru. Jej najwększą zaletą jest skrócenie do minimum czasu pomiarowego ( idelana dla szybkich serwisów wulkanizacyjnych ),  skraca czas wyważenia koła do minimum.

 

Funkcje pomiaru z użyciem wyważarki kół samochodowych

  • Rozpoczęcie pomiaru rozpoczyna się poprzez zamknięcie osłony badanego koła lub za pomocą przycisku START
  • Ramię pomiarowe z funkcją montażu ciężarków
  • Tryb ukrytego ciężarka
  • Tryb szybkiego wyważania (QuickBAL)
  • Automatyczne zatrzymanie w miejscu montażu ciężarków
  • Blokada wału za pomocą pedału
  • Funkcja minimalizacji
  • Prędkość pomiarowa < 100 obr/min
  • Wyposażenie: 3 stożki centrujące, uchwyt szybkomocujący, cyrkiel, wyposażenie do usuwania ciężarków nabijanych i klejonych, ciężarek kalibracyjny, osłona

Dane techniczne wyważarki warsztatowej John Bean B100

dane techniczne wyważarki kół samochodowych John Bean B100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż, serwis obsługa

Informacje na temat produktu:

tel. 32/2030313 wewn 112 lub 0660 413 087

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zapytanie ofertowe: wyślij zapytanie ofertowe

Nasza firma Cartec z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze, wyposażeniu warsztatów samochodowych oprócz wyposażenia oferuje Państwu własny, wyspecjalizowany serwis Cartec oraz zaplecze części zamiennych. Gwarantujemy tym samym długoletnią i niezawodną pracę zakupionych u nas urządzeń oraz bieżące aktualizacje oprogramowania, bazy pojazdów do urządzeń warsztatowych.SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.