Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Wyważarka do kół samochodowych John Bean typ B600

wyważarki samochodowe

John Bean B600

John Bean B600 to wyważarka warsztatowa, samochodowa przeznaczona dla wyposażenia warsztatów samochodowych, warsztatów wulkanizacyjnych oraz stacji obsługi ASO. Model John Bean B600 jest  urządzeniem gdzie zainstalowane zostało bardziej zaawansowane oprogramowanie w porównaniu do podstawowego modelu wyważarki B200. W tym modelu występuje w wersji GOLD posiadając tym samym więcej funkcji oprogramowania i większą bazę wytycznych dla kół badanych pojazdów. W tym modelu wyważarki warsztatowej występuje monitor z funkcją panelu dotykowego do sterowania urządzeniem oraz do podglądu wyników i przebiegu badania wyważania kół w pojeździe.

wyważarka warsztatowa B600 dla warsztatów samochodowych

 

Opis wyważarki warsztatowej do kół John Bean B600

Wyważrka kół samochodowych John Bean B600 jest markowym modelem przygotowanym dla serwisów chcących oferować klientom szybkość, niezawodność i jakość świadczonych usług związanych z wymianą i wyważeniem kół w samochodach. Wyważarka B600 wykonana jest z solidnych i trwałych materiałów odpornych na mechaniczne uszkodzenia, wilgoć i środki smarne. Całość budowy wyważarki jest ergonomiczna i zajmuje mało miejsca w pomieszczeniu warsztatowym. Dodatkowo wyważarka posiada pojemniki na ciężarki do felg, panel sterujący oraz monitor dotykowy którym sterujemy wyważarką i który obrazuje użytkownikowi przebieg badania. Oprogramowanie sterujące pracą wyważarki oraz baza pojazdów wraz z ustawieniami parametrów wyważenia kół występuje dla tego modelu wyważarki B600 w wersji GOLD.

 

wyważarki warsztatowe do kół John Bean B600
 

Zalety wyważarki warsztatowej do kół John Bean B600

Krótki czas wyważania koła

  • Zacisk  samocentrujący Power Clamp pozwala na szybkie zamocowanie i zdemontowanie koła.
  • Bardzo krótki cykl wyważania (start/stop) wynoszący 4.5s
  • Automatyczny pomiar szerokości za pomocą Smart Sonar razem z pomiarem średnicy felgi
  • Automatyczny pomiar głębokości osadzenia za pomocą 2D-SAPE

EASYWEIGHT

  • Wskaźnik laserowy pozwala na dokładne i czytelne wskazanie miejsca umiejscowienia ciężarków na obręczy
  • Dzięki wskazaniom umiejscowienia ciężarka na dolnej części felgi operator urządzenia może w wygodny, szybki i dokładny sposób umieścić go w odpowiednim miejscu.

Intuicyjny interfejs

  • Przyjazny użytkownikowi interfejs w którym wszystkie funkcje są w czytelny sposób oznaczone piktogramami.
  • Duże cyfry wskazujące wartość niewyważenia, oraz jasne i przejrzyste wskaźniki do ustalenia miejsca niewyważenia.

Precyzyjne i szybkie mocowanie

  • W połączeniu z opcjonalnym zaciskiem Power Clamp i załączonymi stożkami lub opcjonalnym uchwytem do kół nieprzelotowych, mocowanie koła jest szybkie i proste.
  • Elektromechaniczny zacisk Power Clamp zawsze mocuję koło precyzyjnie ze stałą siłą, co skutkuję otrzymywaniem szybkich, dokładnych i powtarzalnych wyników.

Film instruktażowy wyważarki B600 dla Twojego warsztatu

 

Dane techniczne wyważarki warsztatowej John Bean B600

wyważarka do kół samochodowych B600

 

Sprzedaż, serwis obsługa

Informacje na temat produktu:

tel. 32/2030313 wewn 112 lub 0660 413 087

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zapytanie ofertowe: wyślij zapytanie ofertowe

Nasza firma Cartec z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze, wyposażeniu warsztatów samochodowych oprócz wyposażenia oferuje Państwu własny, wyspecjalizowany serwis Cartec oraz zaplecze części zamiennych. Gwarantujemy tym samym długoletnią i niezawodną pracę zakupionych u nas urządzeń oraz bieżące aktualizacje oprogramowania, bazy pojazdów do urządzeń warsztatowych.SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.