Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Wyważarka do kół samochodowych John Bean typ B800

wyważarki samochodowe

John Bean B800

Wyważarka kół samochodowych John Bean model B800 to wyważarka samochodowa przeznaczona dla warsztatów samochodowych, które obsługują samochody osobowe oraz dostawcze. Model B800 jest  urządzeniem gdzie zainstalowane zostało bardziej zaawansowane oprogramowanie w topowej wesji PLATINUM w porównaniu do  modelu wyważarki B600.

wyważarka do kół John Bean B800

 

Opis wyważarki warsztatowej do kół John Bean B800

Wyważrka kół samochodowych John Bean B800 jest markowym modelem przygotowanym dla serwisów chcących oferować klientom szybkość, niezawodność i jakość świadczonych usług związanych z wymianą i wyważeniem kół w samochodach. Wyważarka B800 wykonana jest z solidnych i trwałych materiałów odpornych na mechaniczne uszkodzenia, wilgoć i środki smarne. Całość budowy wyważarki jest ergonomiczna i zajmuje mało miejsca w pomieszczeniu warsztatowym. Dodatkowo wyważarka posiada pojemniki na ciężarki do felg, panel sterujący oraz monitor dotykowy którym sterujemy wyważarką i który obrazuje użytkownikowi przebieg badania. Oprogramowanie sterujące pracą wyważarki oraz baza pojazdów wraz z ustawieniami parametrów wyważenia kół występuje dla tego modelu wyważarki B600 w wersji PLATINUM.

wyważarki warsztatowe John Bean B800

 

Zalety wyważarki warsztatowej do kół John Bean B800

 • Interfejs użytkownika, najbogatsza wersja oprogramowania PLATINUM
 • Bardzo krótki czas pomiaru wyważanego koła wynoszący tylko 4,5 sekundy cyklu START-STOP ( dla 15 calowej felgi)
 • Wyważarka posiada funkcje minimalizacji i optymalizacji badania
 • Dodatkowe oświetlenie obręczy
 • Automatyczne wyznaczanie odległości, szerokości i średnicy wyważanego koła - funkcja 3D Sape
 • W wyważarce zaimplementowano dużą, ergonomiczną półkę na ciężarki i narzędzia warsztatowe
 • Automatyczna preselekcja umiejscowienia ciężarków w trybie wyważenia - easyALU
 • Ramię pomiarowe z uchwytem na ciężarki
 • Oprogramowanie PLATINUM posiada specjalen tryby pracy dla felg aluminiowych
 • Wskaźnik laserowy easyWeight wskazujący precyzyjnie miejsce naklejenia ciężarka na felgę
 • Dodatkowo wyważarka JB 800 posiada tryb ukrywani ciężarków za ramionami felgi
 • Technika pomiaru w wirtualnej płaszczyźnie pomiarowej (VPI)
 • Automatyczne blokowanie koła w miejscu zakładania ciężarka
 • Dotykowy, intuicyjny dla obsługi warsztatu monitor LCD
 • Tryb zmiany pozycji ciężarków dla felg aluminiowych

Dane techniczne wyważarki warsztatowej John Bean B800

wyważarki samochodowe warsztatowe John Bean B800

 

Sprzedaż, serwis obsługa

Informacje na temat produktu:

tel. 32/2030313 wewn 112 lub 0660 413 087

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zapytanie ofertowe: wyślij zapytanie ofertowe

Nasza firma Cartec z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze, wyposażeniu warsztatów samochodowych oprócz wyposażenia oferuje Państwu własny, wyspecjalizowany serwis Cartec oraz zaplecze części zamiennych. Gwarantujemy tym samym długoletnią i niezawodną pracę zakupionych u nas urządzeń oraz bieżące aktualizacje oprogramowania, bazy pojazdów do urządzeń warsztatowych.SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.