Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Wyważarka ciężarowa firmy John Bean typ B9200

wyważarki samochodowe

John Bean B9200

John Bean B9200 to wyważarka ciężarowa do kół samochodowych przeznaczona dla wyposażenia warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych świadczących usługi wyważania kół w pojazdach dostawczych, ciężarowych i autobusach. Model B9200 posiada lekką kompaktową konstrukcję niewymagającą podnośnika dla badanego koła pojazdu.

wyważarka ciężarowa do kół samochodowych


Opis wyważarki ciężarowych kół samochodowych John Bean B9200

Urządzenie z B9200 najlepiej spisuje się w ciężarowych warsztatach samochodowych i warsztatach wulkanizacyjnych  w których ceni się szybkość i dokładność wykonywanych czynności serwisowych. Wyważarka samochodowa John Bean B9200 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i łatwością obsługi. Urządzenie posiada zasilanie bateryjne i jest urządzeniem przestawnym. Jej kompaktowa budowa i niewielkie gabaryty umożliwiają używanie jej w małych pomieszczeniach, a także na zewnątrz budynku warsztatowego.

 

wyważarka do kół ciężarowych i autobusów John Bean B9200

 

Technologia pomiaru B9200

Wyważarka kół ciężarowych John Bean B9200 dokonuje automatycznego pomiaru odległości i średnicy koła w technologi 2D SAPE. Szerokość koła wprowadza obsługa wyważarki za pomocą przycisków. Do wyboru mamy dodatkowo pięć trybów dla felg aluminiowych oraz tryb ukrytego ciężarka na feldze. Całość pomiaru koła jest dokonywana w technologii (VPI) gwarantyjącej najwyższą dokładność wykonywanego pomiaru. 

 

wyważarka ciężarowa warsztatowa B9200 

 

Funkcje wyważarki do kół John Bean B9200

 • Automatyczne wprowadzanie odległości i średnicy (2D SAPE)
 • Wprowadzenie szerokości koła z użyciem przycisków
 • Rozpędzenie koła do prędkości pomiarowej korbą z lewej strony
 • Wyważarka nie wymaga podnośnika
 • Wyważrka jest lekką i  kompaktową konstrukcją
 • Wymagana niewielka przestrzeń robocza
 • Dobry stosunek możliwości do ceny
 • Ramię pomiarowe z funkcją montażu ciężarków
 • 5 trybów ALU
 • Tryb ukrytego ciężarka
 • Elektryczne sterowanie wyhamowaniem koła po pomiarze
 • Pomiar w technologii płaszczyzny wirtualnej (VPI), gwarantujący
 • najwyższą dokładność
 • Obszerny przedział na ciężarki
 • Czytelny wyświetlacz
 • Pierścień dystansowy, stożek do pojazdów dostawczych, 2 stożki
 • do ciężarówek, akcesoria do zdejmowania ciężarków, zestaw 230 V
 • Akumulator 12 V DC oraz cyrkiel pomiaru szerokości

Dane techniczne wyważarki warsztatowej John Bean B100

dane techniczne wyważarki ciężarowej John Bean B9200

 

Sprzedaż, serwis obsługa

Informacje na temat produktu:

tel. 32/2030313 wewn 112 lub 0660 413 087

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zapytanie ofertowe: wyślij zapytanie ofertowe

Nasza firma Cartec z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze, wyposażeniu warsztatów samochodowych oprócz wyposażenia oferuje Państwu własny, wyspecjalizowany serwis Cartec oraz zaplecze części zamiennych. Gwarantujemy tym samym długoletnią i niezawodną pracę zakupionych u nas urządzeń oraz bieżące aktualizacje oprogramowania, bazy pojazdów do urządzeń warsztatowych.SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.