Google+

Kontakt

CARTEC K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna

ul. Zbożowa 10b
40-657 Katowice


tel:
32 203 03 13
32 252 01 72

email:
info@cartec-polska.pl, biuro@cartec-polska.pl, cartec@cartec-polska.pl

Wyważarka ciężarowa firmy John Bean typ B9250

wyważarki samochodowe

John Bean B9250

Wyważarka John Bean typ B9250 to wyważarka ciężarowa do kół samochodów ciężarowych ,autobusów i aut dostawczych. Wyważarka przeznaczona dla wyposażenia ciężarowcyh warsztatów samochodowych i warsztatów wulkanizacyjnych. Model B9250 posiada nowoczesną, solidną i trwałą konstrukcję gwarntującą wyoką jakość użytkowania przez długi czas eksploatacji.

wyważarka warsztatowa ciężarowa dla samochodów ciężarowych 

Opis wyważarki ciężarowych kół samochodowych John Bean B9200

Urządzenie z B9250 najlepiej spisuje się w ciężarowych warsztatach samochodowych i warsztatach wulkanizacyjnych  w których ceni się szybkość i dokładność wykonywanych czynności serwisowych. Wyważarka samochodowa John Bean B9205 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i łatwością obsługi. 

 

Funkcje wyważarki do kół John Bean B9250

 • Automatyczne wprowadzanie odległości i średnicy (2D SAPE)
 • Szerokość wprowadzana z użyciem przycisków
 • Wbudowany pneumatyczny podnośnik kół
 • Ramię pomiarowe z funkcją montażu ciężarków
 • 5 trybów ALU
 • Tryb ukrytego ciężarka
 • Elektroniczne sterowanie wyhamowaniem koła po pomiarze
 • Pomiar w technologii płaszczyzny wirtualnej (VPI), gwarantujący najwyższą możliwą dokładność
 • Obszerna półka na ciężarki z 16 przegrodami
 • Czytelny wyświetlacz
 • Wyposażenie: pierścień dystansowy, stożek do pojazdów dostawczych, 2 stożki do ciężarówek, akcesoria do zdejmowania ciężarków, cyrkiel pomiaru szerokości, osłona koła

 

Dane techniczne wyważarki warsztatowej John Bean B9250

dane techniczne wyważarki ciężarowej warsztatowej John Bean B9250

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż, serwis obsługa

Informacje na temat produktu:

tel. 32/2030313 wewn 112 lub 0660 413 087

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zapytanie ofertowe: wyślij zapytanie ofertowe

Nasza firma Cartec z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze, wyposażeniu warsztatów samochodowych oprócz wyposażenia oferuje Państwu własny, wyspecjalizowany serwis Cartec oraz zaplecze części zamiennych. Gwarantujemy tym samym długoletnią i niezawodną pracę zakupionych u nas urządzeń oraz bieżące aktualizacje oprogramowania, bazy pojazdów do urządzeń warsztatowych.SnapOn
John Bean
Pro-Cut


Powered by Cartec. Design by: theme joomla 2.5  Valid XHTML and CSS.

Dane osobowe w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są przetwarzane w bezpieczny i chroniony sposób. W CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dokładamy wszelkich starań, aby upewnić się, że wszelkie systemy informatyczne budowane, integrowane, nabywane czy ogólnie używane w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna są zgodne z zasadą poszanowania prywatności od samego początku w celu maksymalizacji bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przetwarzania danych osobowych.. Ograniczamy dostęp do danych osobowych wyłącznie do tych osób, które potrzebują do nich dostępu. Dla pracowników zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna dostępne są wytyczne, polityki i szkolenia. Osoby te posiadają stosowne upoważnienia do przetwarzania danych osobowych. W przypadku gdy do przetwarzania danych angażujemy podmiot przetwarzający, bardzo dokładnie oceniamy partnerów biznesowych, którym przekazujemy Twoje dane, aby upewnić się, że przestrzegają oni obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych. Ponadto, aby wdrożyć normy przetwarzania danych, CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna prosi partnerów biznesowych – którzy działają w charakterze Podmiotów Przetwarzających, podczas gdy CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna działa w charakterze Administratora – o podpisanie umów powierzenia przetwarzania danych z CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna. W ten sposób podmiot przetwarzający podpisuje wiążącą umowę i zobowiązuje się zapewnić bezpieczeństwo i ochronę praktyk informacyjnych. Dane osobowe nie są przetwarzane dłużej niż jest to konieczne. Polityka cookies.