check_box
contact_phone

+48 728985910

Szarpaki dla warsztatu

Nasza firma CARTEC oferuje Państwu urządzenia do wymuszania szarpnięć kołami w pojazdach samochodowych. Dostępne w naszym asortymencie szarpaki posiadają wymagane dopuszczenia do zabudowy na Stacjach Kontroli Pojazdów, Autoryzowanych Serwisach ASO oraz warsztatach samochodowych. W swojej ofercie posiadamy urządzenia hydrauliczne typu SHC2300, GST2300 dla Podstawowych Stacji Kontroli Pojazdów do 3,5 tony oraz szarpaki dla Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów do badania pojazdów do i powyżej 3,5 tony modele SHC4500 i GST4600FA. Wszystkie modele mogą być W ramach naszych usług oferujemy wsparcie z zakresu transportu, montażu, uruchomienia i konserwacji tych elementów oraz ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Organizujemy również szkolenia dla pracowników.

Szarpak warsztatowy SHC 2300

Szarpak warsztatowy SHC 2300

SHC 2300

SHC 4500

w przygotowaniu

w przygotowaniu

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
Our website is protected by DMC Firewall!