check_box
contact_phone

+48 728985910

Szarpaki dla warsztatu

Nasza oferta obejmuje narzędzia diagnostyczne niezbędne w pracy każdego mechanika, a także kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych. Firma CARTEC oferuje Państwu urządzenia do wymuszania szarpnięć kołami w pojazdach. Dostępne w naszym asortymencie szarpaki posiadają wymagane dopuszczenia do zabudowy na:

  • Stacjach Kontroli Pojazdów,
  • Autoryzowanych Serwisach ASO oraz
  • warsztatach samochodowych.

W swojej ofercie posiadamy urządzenia hydrauliczne typu SHC2300, GST2300 dla Podstawowych Stacji Kontroli Pojazdów do 3,5 tony oraz szarpaki dla Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów do badania pojazdów do i powyżej 3,5 tony modele SHC4500 i GST4600FA.

Szeroka oferta naszej firmy

W ramach naszych usług oferujemy wsparcie z zakresu transportu, montażu, uruchomienia i konserwacji urządzeń oraz ich serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W naszej ofercie znajdują się także kompleksowe szkolenia dla pracowników. Każdy produkt, który znajduje się w naszym asortymencie, reprezentuje nowoczesną, innowacyjną technologię.

Przygotowujemy dla naszych klientów indywidualne rozwiązania techniczne zgodne z ich potrzebami i oczekiwaniami. Zapewniamy również wsparcie w uzyskaniu finansowania na zasadach leasingu.

Hydrauliczne urządzenie do wymuszania szarpnięć kołami

Szarpaki diagnostyczne pozwalają na skuteczne i precyzyjne wykrycie luzów w obrębie układu kierowniczego oraz zawieszenia. Proces odbywa się w różnych kierunkach, a nad jego przebiegiem czuwa operator – diagnosta samochodowy. Bezprzewodowe sterowanie zintegrowane jest z latarką, która oświetla badany element. Model SHC 4500 oraz SHC2300 stanowi niezbędne wyposażenie dużych warsztatów, serwisów oraz Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Oferujemy nie tylko sprawdzone narzędzia diagnostyczne, ale także zapewniamy fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Zajmujemy się montażem, konserwacją i uruchomieniem urządzeń, które pozwalają ocenić prawidłowość funkcjonowania poszczególnych układów samochodowych. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę.

Szarpak warsztatowy SHC 2300

Szarpak warsztatowy SHC 2300

SHC 2300

SHC 4500

w przygotowaniu

w przygotowaniu

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
Our website is protected by DMC Firewall!