check_box
contact_phone

+48 728985910

Geometria samochodowa GTL Truck

Geometria samochodowa GTL truck z wózkiem mobilnym

GTL Truck wersja z mobilnym wózkiem – przyrząd laserowo – mikroprocesorowy z kamerami CCD do kontroli geometrii ustawienia kół pojazdów dwu i wieloosiowych: samochodów ciężarowych, autobusów, naczep i przyczep, pojazdów specjalistycznych.

Produkt cechuje certyfikat ITS – Instytutu Transportu Samochodowego

 

Geometria została wyposażona w :

  • wózek,
  • 2 zespoły pomiarowe,
  • 2 obrotnice ciężarowe,
  • 2 zaciski ciężarowe z 2 kpl. łap,
  • 2 ekrany tylne,
  • rozpórka hamulca,
  • blokada kierownicy,
  • wspornik ekranu pionowy krótki,
  • program „TRUCK PC”

 

Wyposażenie opcjonalne:

Zestaw liniałów pomiarowych (z osprzętem) – niezbędne na OSKP (Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów)

 

Od firmy Cartec:

Proponowane geometrie dostarczane są do Klientów, a następnie montowane przez naszych serwisantów. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane wyposażenie było kompletne oraz specjalistyczne. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dodatkowo przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. Ceny naszego sprzętu są korzystne, dlatego warto w niego zainwestować!

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Są oni specjalistami odgeometrii samochodowych, dzięki czemu będą potrafili doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, które sprostają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów.

 

Kontakt z Cartec

Wyślij zapytanie do Cartec

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!