check_box
contact_phone

+48 728985910

Urządzenia do geometrii kół

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczególnie polecane przez nas są urządzenia do badania geometrii kół, które można wykorzystać zarówno przy diagnostyce samochodów osobowych, jak i ciężarowych, dostawczych oraz autobusów. Prawidłowo ustawiona zbieżność kół nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale również optymalizuje zużycie opon.

Samochody osobowe

Wśród polecanych przez nas urządzeń do geometrii kół można znaleźć produkty światowego lidera technologii urządzeń 3D. Marka John Bean posiada certyfikaty świadczące o jakości ich artykułów, m. in. Certyfikat Instytutu Transportu Samochodowego ITS dla Stacji Kontroli Pojazdów i warsztatów samochodowych. Posiadamy podstawowe, ale dokładne modele wyposażone w kamery pomiarowe oraz bardziej zaawansowane i z rozbudowanym oprogramowaniem dla jeszcze lepszej obsługi.

Samochody ciężarowe

Oferujemy urządzenia do diagnostyki pojazdów do 3.5 ton, jak i dla ciężarówek, autobusów, naczep i przyczep. Zapewniamy największą dokładność i jakość wykonania. Dzięki intuicyjnym i funkcjonalnym oprogramowaniom sprzęt jest stosunkowo łatwy w użyciu, a pomiary geometryczne szybko wykonywane. Najbardziej zaawansowane urządzenia do geometrii kół skracają czas badania do 5 min. Polecamy sprzęt znanej marki John Bean, który jest sprawdzonym producentem urządzeń do diagnostyki geometrii.

Wyposażenie dodatkowe

By przeprowadzić w prawidłowy sposób diagnostykę geometrii kół, należy odpowiednio wyposażyć swój warsztat samochodowy w urządzenia. W naszej ofercie posiadamy najazdy z obrotnicami do użytku na kanale przeglądowym. W jednym zestawie występują cztery najazdy, spośród których dwa są wyposażone w koła, a pozostałe w płyty odprężne. Polecamy także tylne płyty odprężne oraz wózki mobilne do kamer 3D.

Geometrie samochodowe dla aut osobowych i dostawczych

Geometrie samochodowe dla aut osobowych i dostawczych

Samochody osobowe

Geometrie samochodowe dla aut ciężarowych

Geometrie samochodowe dla aut ciężarowych

Samochody ciężarowe

Geometrie wyposażenie dodatkowe

Geometrie wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe

 

 

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!