check_box
contact_phone

+48795403619

CARTEC Niezawodna Diagnostyka

 • slajd001
 • slajd01
 • slajd1

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE PODSTAWOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

 • slajd2

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE OKRĘGOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

 • slajd3

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SERWISÓW SAMOCHODOWYCH 

Geometrie samochodowe najazdy z obrotnicami

Najazdy wraz z obrotnicami przeznaczone dla urządzeń do geometrii


Najazdy wraz z obrotnicami to wyposażenie dodatkowe pasujące do każdego modelu geometrii oferowanej przez naszą firmę w wersji do użytku na kanale przeglądowym. W skład oferowanego produktu wchodzą cztery najazdy. Dwa z nich wyposażone są w obrotnice kół ,a pozostałe dwa w płyty odprężne.

Przyjazne w codziennym użytkowaniu:

Najazdy wykonane zostały z myślą o intensywnym użytkowaniu. Z założenia powstały jako cztery lekkie elementy przestawne tworzące całość. Każdy z elementów ( najazdów ) wyposażony został w metalowy uchwyt i kółka tak aby łatwo można było go ustawiać w zadanym miejscu. Obrotnice i płyty odprężne blokowane są w trakcie transportu specjalnym bolcem zabezpieczającym przed uszkodzeniami.

Trwałość i odporność na korozję:

Najazdy zaprojektowane i wykonane zostały pod kątem trwałości użytkowani. Całośc wykonana jest z wysokiej jakości materiałów odpornych na korozję. Materiały zastosowane do produkcji urządzenia są łatwo zmywalne co pozwala utrzymywanie najazdów w czystości.
Całość jest estetyczna i stanowi uzupełnienie wyposażenia każdego warsztatu samochodowego posiadającego geometrię kół.

Powierzchnia antyposlizgowa:

Każdy z najazdów został zaprojektowany i wykonany z elementów o ryflowanej powierzchni. Powierzchnia ta zabezpiecza przed uślizgiem kół ( szczególnie mokrych ) podczas najazdu na obrotnice jak i na płyty odprężne.

Od firmy Cartec:

Proponowane geometrie samochodowe dostarczane są do Klientów, a następnie montowane przez naszych serwisantów. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane wyposażenie było kompletne oraz specjalistyczne. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny geometrii. Dodatkowo przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. Ceny naszego sprzętu są korzystne, dlatego warto w niego zainwestować!

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Są oni specjalistami od geometrii samochodowych, dzięki czemu będą potrafili doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, które sprostają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów.

Kontakt z Cartec

Wyślij zapytanie do Cartec

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!