check_box
contact_phone

+48795403619

CARTEC Niezawodna Diagnostyka

 • slajd001
 • slajd01
 • slajd1

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE PODSTAWOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

 • slajd2

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE OKRĘGOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

 • slajd3

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SERWISÓW SAMOCHODOWYCH 

Geometrie samochodowe płyty odprężne

Tylne płyty odprężne do geometrii samochodowej John Bean V2200, V2300, V2400

Tylne płyty odprężne to dodatkowe wyposażenie stanowiska do kontroli ustawienia kół pojazdów samochodowych. Idealnie współpracują z geometriamii oferowanymi przez naszą firmę. Nasz produkt jest wzmocniony, długi i jet przystosowany do zabudowy na kanale do regulacji ustawienia geometrii.

 

 

Budowa płyt odprężnych:

Nasza najnowsza konstrukcja różni się jakością i techniką działania od płyt wystepujących na rynku. Konstrukcja oferowancyh przez naszą firmę Cartec płyt odprężnych jest solidna i trwała. Płyty są wydłużone co umożliwia badanie pojazdów o różnym rozstawie osi oraz jest dodatkowo wzmocniona poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów. Innowacyjna konstrukcja oparta jest o niezawodne rolki teflonowe, a nie o cieńkościenne rurki jakie oferuje obecny rynek.

 

Dane Techniczne płyt odprężnych dla stanowiska geometrii:

 • długość:    1250mm
 • szerokość: 505mm
 • wysokość:   50mm

 

Od firmy Cartec:

Proponowane geometrie samochodowe dostarczane są do Klientów, a następnie montowane przez naszych serwisantów. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane wyposażenie było kompletne oraz specjalistyczne. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjnygeometrii. Dodatkowo przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. Ceny naszego sprzętu są korzystne, dlatego warto w niego zainwestować!

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Są oni specjalistami od geometrii samochodowych, dzięki czemu będą potrafili doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, które sprostają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów.

Kontakt z Cartec

Wyślij zapytanie do Cartec

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd