check_box
contact_phone

+48 728985910

CARTEC Niezawodna Diagnostyka

 • Wymiana skanera diagnostycznego
 • Promocja EZ ADAS
 • Promocja Pewne Auto
 • JLF 4000 z geometria John Bean
 • Top 10 branży motoryzacyjnej 2020
 • EZ ADAS
 • kamera termowizyjna dla warsztatow
 • slajd1

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE PODSTAWOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

 • slajd2

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE OKRĘGOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

 • slajd3

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SERWISÓW SAMOCHODOWYCH 

Analizatory spalin

Analizatory spalin z dymomierzem stanowią podstawowe wyposażenie każdej Stacji Kontroli Pojazdów, Okręgowej Stacji kontroli Pojazdów w świetle obowiązujących przepisów prawnych. Dodatkowo wykorzystywane są jako wyposażenie warsztatów samochodowych, warsztatów montujących i serwisujących instalacje gazowe w pojazdach samochodowych, a także w autoryzowanych serwisach ASO. Nasza firma Cartec specjalizująca się w kompleksowym wyposażeniu SKP i OSKP, warsztatów samochodowych posiada w swojej ofercie analizatory spalin firm SUN oraz Capelec. Oba produkty posiadają stosowne certyfikaty CE, MID.

Jako firma z silną pozycją na rynku Stacji Kontroli Pojazdów posiadamy najlepszy serwis i zaplecze szkoleniowo serwisowe zapewniające Państwu pełną obsługę zakupionego u nas sprzętu uwzględniającą dostarczenie analizatora spalin, dymomierza, jego montaż na SKP, OSKP, warsztacie, oraz z pełnym szkoleniem diagnostów samochodowych z obsługi. Zapewniamy systematyczne wykonywanie serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz okresowe kalibracje analizatorów.

Analizator spalin SUN DGA 1500

Analizator spalin SUN DGA 1500

SUN DGA 1500

Analizator spalin Capelec Cap3201

Analizator spalin Capelec Cap3201

Capelec Cap3201

Analizatory spalin wyposażenie dodatkowe

Analizatory spalin wyposażenie dodatkowe

wyposażenie dodatkowe

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd