check_box
contact_phone

+48 728985910

Nowości w ofercie

05.03.2021

Headlight Tester CAR 1

 

 

1.01.2021

Najnowszy i najnowocześniejszy model w ofercie Cartec -  rolki hamulcowe model BR

dla Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów

 

Dostępne modele rozwiązań dla OSKP:

Model podstawowy

Modele zaawansowane

Model premium

 

Specyfikacja  

Dane techniczne

Warianty rozwiązań

Akcesoria dodatkowe dla Twojej OSKP

Rozwiązania dodakowe symulator obciążenia osi oraz system podnoszenia rolek 

Kontakt z Cartec

Kontakt z Cartec

Wyślij zapytanie do Cartec

 


26.08.2020

Nowoczesny system kamer dedykowany dla Stacji Kontroli Pojazdów. Narzędzie pomocne diagnoście


Jego główne zalety to:

 • ułatwienie pracy diagnosty (wjazd/wyjazd ze stanowiska kontrolnego).
 • łatwe pozycjonowanie pojazdów na stanowiskach badawczych i pomiarowych.
 • ułatwiona kontrola oświetlenia pojazdów (przednie i tylne lampy).
 • poprawa ergonomii pracy dla diagnostów na stacji kontroli pojazdów.
 • dokumentacja z pobytu pojazdów na stacji i na stanowisku.
 • archiwizacja zdjęć pojazdów.
 • dostosowanie stacji do propozycji zmiany sposobu rejestrowania badań pojazdów na stacji kontroli pojazdów.
 • łatwość adaptacji instalacji systemu monitoringu do warunków na stacji zarówno istniejącej jak i tych nowopowstających.

 

Cena promocyjna: 3 490 PLN Netto


Do wyboru jedna z dwóch wersji systemu kamer:

 • OPCJA KOMUNIKACJI BEZPRZEWODOWEJ KAMER WIFI
 • OPCJA KOMUNIKACJI PRZEWODOWEJ KAMER LAN

Uwagi: Oprogramowanie sterujące kamerami zostanie zainstalowane na komputerze obsługującym linię diagnostyczną. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

Kontakt z Cartec

Wyślij zapytanie do Cartec

 


EZ ADAS Sun Diagnostic - więcej niż kalibracja, łatwiejsza obsługa!

Do oferty firmy Cartec dołączył nowy produkt od Sun Diagnostic - to innowacyjny system kalibracji EZ ADAS.

EZ ADAS system powtórnej kalibracji obraz2 na stronę

 

Zacznijmy od tego, że nowoczesne samochody są kontrolowane przez wyspecjalizowane systemy komputerowe. Są one wyposażone w coraz większą liczbę zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS) opracowanych w celu poprawy komfortu jazdy przy jednoczesnym zachowaniu i poprawie bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów oraz pieszych. Coraz bardziej wyrafinowane i szeroko stosowane systemy ADAS stanowią wyzwanie dla serwisów blacharsko-lakierniczych oraz serwisów mechanicznych - wyzwanie, które jednocześnie daje dużą szansę i otwiera nowe możliwości. Nawet najprostsza naprawa może obejmować jeden lub więcej systemów ADAS. Precyzyjny i wydajny system ponownej kalibracji ADAS może zatem otworzyć nowe możliwości biznesowe.

 

zestaw rekalibracyjny1 na strone

System rekalibracji EZ AdasTM to zaawansowany zestaw precyzyjnych narzędzi zaprojektowanych zgodnie z innowacyjnymi standardami, który jest łatwy w użyciu nawet dla mechanika który robi to pierwszy raz. Po wyznaczeniu geometrycznej osi jazdy według przyjaznej procedury dla użytkownika, można szybko ustawić tarczę kalibracyjną za pomocą lasera, co zapewnia dokładne i niezawodne wyniki. Cała procedura rekalibracji z przewodnikiem składa się z zaledwie kilku łatwych kroków - nawet o 40% mniej czynności do wykonania niż w większości dostępnych na rynku systemów - co skutkuje znacznie lepszą wydajnością.

Nowy system EZ ADASTM składa się z zaledwie trzech elementów, które są łatwe w obsłudze i ustawianiu, a po użyciu można je złożyć.

Współpracuje z urządzeniami do pomiaru geometrii kół John Bean i oraz ze wszystkimi testerami diagnostycznymi SUN PDL.

 

zestaw rekalibracyjny2 na strone

 

Zapraszamy do zapoznania się z produktem tutaj.


Diagnostyczna Kamera Termowizyjna SUN DIAGNOSTIC - najbardziej praktyczne narzędzie dla każdego warsztatu

Teraz diagnozowanie  pojazdów  stało  się  dużo  szybsze  i dokładniejsze!

kamera termo silnik pod strone

Termowizyjna kamera diagnostyczna została zaprojektowana specjalnie dla przemysłu motoryzacyjnego i wykorzystuje technologię podczerwieni do zobrazowania szczegółowego rozkładu temperatury dowolnego obiektu. Urządzenie to zmienia dotychczasowe podejście do diagnozowania samochodów, umożliwia ono w prosty, szybki i skuteczny sposób zdiagnozować wiele różnych problemów występujących w samochodzie. Można zobaczyć ciepło wywołane przez wiele różnych przyczyn, np.:

- tarcie

- opór elektryczny

- zmiany ciśnienia

kamera termo widok pod strone

Zamiast  wyświetlać  pojedynczy  odczyt  temperatury, Termowizyjna Kamera Diagnostyczna  pokazuje każdy szczegół  dzięki  kompletnym  obrazom  termicznym składającym  się  z  4800  stref  temperatury.  Skala kolorów kalibruje się automatycznie, dzięki czemu znasz dokładną temperaturę każdego punktu w kadrze. Punkt centralny  zapewnia  precyzyjne  cyfrowe  wyświetlanie temperatury w dowolnym miejscu, które wybierzesz.

kamera termo opis pod strone

Termowizyjna Kamera Diagnostyczna jest w pełni wyposażona w bazę danych zawierającą gotowe przykłady i testy z przewodnikiem i obrazy referencyjne, które pomagają w interpretacji wyników. Dzięki możliwości wykonywania i zapisywania własnych zdjęć można w prosty sposób tworzyć własne bazy danych a także przedstawić klientowi przekonujące uzasadnienie wykonanej naprawy.

TYLKO DO 15 WRZEŚNIA KAMERA TERMOWIZYJNA w specjalnej cenie 890 € netto!


DŹWIGNIK JOHN BEAN JLF 4000

Do oferty firmy Cartec dołączył nowy dźwignik marki John Bean. Jest to elektrohydrauliczny 4-kolumnowy podnośnik, typ JLF 4000, będący idealną propozycją dla warsztatu naprawczego, jak i na stanowisko regulacji geometrii. Udźwig 4000 kg, przejrzysty i intuicyjny układ jednostki sterującej, płyty luzujące o długości 1980 mm w unikalnej konstrukcji, długie i szerokie pomosty o wym. 5280x630 mm to główne zalety tego urządzenia. JLF 4000 wyposażony jest w pneumatyczny podnośnik osiowy o udźwigu 3000 kg. Obrotnice są doskonale zintegrowane z pomostami, co pozwala na badanie samochodów o różnym rozstawie osi, natomiast rampy zaprojektowano z myślą także o samochodach  z obniżonym podwoziem (wysokość najazdów to 180 mm).

JLF 4000 1JLF 4000 geometria 1

JLF 4000 został zaprojektowany specjalnie z myślą o współpracy z geometrią 3D. Obecnie producent proponuje wyjątkową ofertę:

DŹWIGNIK + GEOMETRIA 3D (W RÓŻNYCH WARIANTACH)

Oferta skierowana jest szczególnie do warsztatów o małych gabarytach pomieszczeń - do 7,6 m długości, gdzie teraz także możliwe jest stosowanie geometrii 3D!

zestaw JLF 4000 geometria wariant na strone

 

 

Od firmy Cartec:

Proponowane urządzenia dostarczane są do Klientów, a następnie montowane przez naszych serwisantów. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane wyposażenie było kompletne oraz specjalistyczne. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny testerów diagnostycznych. Dodatkowo przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. Ceny naszego sprzętu są korzystne, dlatego warto w niego zainwestować!

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Są oni specjalistami od skanerów diagnostycznych, dzięki czemu będą potrafili doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, które sprostają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów.

 

   Pobierz kartę katalogową

Kontakt z Cartec

Wyślij zapytanie do Cartec

 

 


Tester diagnostyczny PDL 5600

Rozwijasz się, stajesz się coraz lepszy. Potrzebujesz lepszego narzędzia diagnostycznego Zapewni Ci to tester PDL 5600. PDL 5600 to rozbudowane możliwości diagnostyczne, szybkość działania oraz łatwość obsługi. Tego musisz wymagać od dobrego narzędzia diagnostycznego.


PDL 5600 daje Ci wiele możliwości diagnostycznych dostępnych od razu. Kody błędów, dane bieżące, testy elementów wykonawczych, kodowania, adaptacje, obsługa systemów DPF/FAP. Wszystkie procedury prowadzą Cię krok po kroku, prościej się nie da. Łatwość obsługi zobaczysz od razu. PDL 5600 automatycznie identyfikuje pojazd i system. To pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uniknąć pomyłek spowodowanych błędną identyfikacją pojazdu. PDL 5600 ma duży, 8-calowy dotykowy ekran, menu jest przejrzyste i łatwe w obsłudze.

 


PDL 5600 posiada funkcję skanowania całego pojazdu. Jedno kliknięcie, żeby sprawdzić cały pojazd. Kilkadziesiąt sekund, żeby otrzymać raport błędów ze wszystkich systemów. Raport może być zapisany i wydrukowany, można przekazać go klientowi. PDL 5600 posiada unikalną funkcję odczytu parametrów bieżących w postaci wykresów z wykorzystaniem funkcji automatycznego wyzwalania nagrywania oraz definiowania własnych kryteriów wystąpienia usterki. Tylko w taki sposób poradzisz sobie z usterkami chwilowymi lub takimi, które nie powodują zapisania kodu błędu. PDL 5600 zawiera tester komponentów, który pozwala na testowanie czujników oraz elementów wykonawczych z zastosowaniem oscyloskopu. Tester komponentów automatycznie konfiguruje oscyloskop, zawiera informację jak podłączyć się do komponentu, podaje procedurę testu krok po kroku wraz z referencyjnymi wartościami lub sygnałami wzorcowymi dla testowanego komponentu. Diagnozuj szybko i efektywnie.


Z PDL 5600 CI SIĘ TO UDA!
PDL 5600 to urządzenie z rozbudowanymi możliwościami diagnostycznymi, od prostych czynności jak kasowanie inspekcji serwisowych po bardziej skomplikowane, jak diagnoza usterek chwilowych, procedury adaptacji przy wymianie komponentów, testowanie podzespołów z wykorzystaniem Testera Komponentów czy diagnozowanie przez wybór objawów wg dostępnych on-line Technicznych Biuletynów Serwisowych (dostępnych dla użytkowników z aktywną subskrypcją oprogramowania). PDL 5600 wyeliminuje z Twojej pracy nietrafne diagnozy i stratę czasu przy nieudanych naprawach. Dzięki PDL 5600 Twój proces diagnostyczny będzie kompletny i skuteczny.

TYLKO PDL 5600 TO POTRAFI!

Technologia napraw samochodów rozwija się dynamicznie. Inwestując w tester PDL 5600 masz pewność, że będziesz podążać za tym rozwojem dzięki dostępowi do kompletnej

diagnostyki obejmującej diagnozowanie sterowników, diagnozowanie podzespołów według gotowych procedur testowych oraz diagnozowanie według objawów usterki na
podstawie dostępnych informacji technicznych. Będziesz mógł diagnozować najnowsze pojazdy i systemy szybciej i efektywniej, dzięki temu będziesz bardziej konkurencyjny i
osiągniesz większe zyski.

 • Szybki start i gotowość do pracy w 5 sekund
 • tabilność pracy dzięki dedykowanemu systemowi operacyjnemu SMX
 • Automatyczna identyfikacja pojazdu zapewnia szybką i bezbłędną komunikację z danym systemem
 • Przewód komunikacyjny z adapterem z wbudowana diodą świecącą LED pomoże Ci szybko i łatwo odnaleźć gniazdo EOBD
 • Skanowanie całego pojazdu wraz z końcowym raportem
 • Rozbudowana baza obsługiwanych pojazdów, modeli i roczników obejmująca pełną diagnostykę z kodami błędów producentów, odczytem danych bieżących, testami funkcjonalnymi, uczeniem i adaptacją komponentów
 • Kolorowy 8-calowy ekran dotykowy oraz dodatkowa klawiatura sterująca
 • Dana bieżące dostępne w wersji liczbowej i graficznej
 • Zintegrowany Tester Komponentów, oscyloskop wysokiej częstotliwości oraz multimetr graficzny
 • Tester Komponentów z gotowymi procedurami testowymi oraz danym technicznymi podzespołów
 • Techniczne Biuletyny Serwisowe wydawane przez producentów pojazdów dostępne on-line

 

Od firmy Cartec:

Proponowane urządzenia dostarczane są do Klientów, a następnie montowane przez naszych serwisantów. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane wyposażenie było kompletne oraz specjalistyczne. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny testerów diagnostycznych. Dodatkowo przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. Ceny naszego sprzętu są korzystne, dlatego warto w niego zainwestować!

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Są oni specjalistami od skanerów diagnostycznych, dzięki czemu będą potrafili doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, które sprostają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów.

 

Kontakt z Cartec

Wyślij zapytanie do Cartec

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!