check_box
contact_phone

+48 728985910

Zakres oferowanych podnośników:

cartec zakres oferowanych podnosnikow


Jeżeli interesuje Państwa kompleksowe wyposażenie niezależnych warsztatów naprawczych, Stacji Kontroli Pojazdów czy serwisu ASO, to zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem podnośników.

Są one doskonałą alternatywą dla kanału przeglądowego – dzięki nim mechanik może z łatwością ocenić stan auta, bez konieczności ciągłego schodzenia i wchodzenia po schodach. Nasz asortyment pochodzi od renomowanych producentów, takich jak: John Bean, AMI, Ravaglioli i Velyen. Dzięki temu Klienci dokonujący u nas zakupów mają pewność, że będą użytkować sprzęt trwały i niezawodny.

Podnośniki samochodowe są niezbędnym wyposażeniem stanowisk naprawczych i obsługowych w punktach diagnostyki pojazdów. Polecamy m.in. modele dwu lub czterokolumnowe, elektromechaniczne i elektrohydrauliczne oraz nożycowe, przestawne, platformowe.

W naszej ofercie dostępne jest wyposażenie spełniające bardzo wysokie standardy, pozwalające na unoszenie pojazdów na znaczną wysokość, dzięki czemu dostęp do auta jest łatwy nie tylko od dołu, ale również z boków. Nasze dźwigniki wykonane zostały z materiałów doskonale znoszących ogromne obciążenia. Ich konstrukcja jest odporna na działanie wilgoci oraz różnorodne uszkodzenia mechaniczne.


Podnośniki dwukolumnowe elektromechaniczne

Rekomendujemy podnośniki dwukolumnowe elektromechaniczne marki Ravaglioli oraz John Bean.

Podnośniki dwukolumnowe elektromechaniczne

Podnośniki dwukolumnowe elektrohydrauliczne

Rekomendujemy podnośniki dwukolumnowe elektrohydrauliczne marki AMI, Ravaglioli oraz John Bean. Podnośniki Czeskiej marki AMI mogą się pochwalić największym zakresem konfiguracji dostępnych modelów.

Podnośniki dwukolumnowe elektrohydrauliczne

Podnośniki nożycowe

Rekomendujemy podnośniki marki Ravaglioli - podnośniki z płaskimi platformami, podnośniki diagnostyczne pod geometrię 3D oraz wyposażone w szarpaki diagnostyczne.

Podnośniki nożycowe elektrohydrauliczne


Podnośniki czterokolumnowe elektrohydrauliczne

Rekomendujemy podnośniki z płaskimi platformami, podnośniki diagnostyczne pod geometrię 3D oraz wyposażone w szarpaki diagnostyczne. Rekomendujemy markę AMI, Ravaglioli i John Bean.

Podnośniki czterokolumnowe elektrohydrauliczne

Podnośniki nożycowe podprogowe

Rekomendujemy podnośniki nożycowe podprogowe marki Ravaglioli oraz John Bean. W Naszej ofercie dostępne są podnośniki niskiego i wysokiego podnoszenia.

Podnośniki nożycowe podprogowe

Podnośniki jednokolumnowe mobilne

Podnośniki mobilne jednokolumnowe - 5,5 oraz 7,5 t

Podnośniki jednokolumnowe mobilne


Podnośniki podpodłogowe stemplowe

Podnośniki mobilne jednokolumnowe - 5,5 oraz 7,5 t

Podnośniki podpodłogowe stemplowe

Podnośniki warsztatowe ciężarowe

Podnośniki warsztatowe z przeznaczeniem do obsługi pojazdów ciężarowych. Rekomendujemy podnośniki typu nożycowego, stemplowego, czterokolumnowego, kolankowego.

Podnośniki warsztatowe ciężarowe

Podnośniki warsztatowe osiowe

Podnośniki osiowe - kanałowe. Przeznaczone główne do pracy na kanale lub podnośniku czterokolumnowym.

Podnośniki warsztatowe osiowe


 

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!