check_box
contact_phone

+48 728985910

Dźwigniki podnośniki samochodowe

Jeżeli interesuje Państwa kompleksowe wyposażenie niezależnych warsztatów naprawczych, Stacji Kontroli Pojazdów czy serwisu ASO, to zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem podnośników. Są one doskonałą alternatywą dla kanału przeglądowego – dzięki nim mechanik może z łatwością ocenić stan auta, bez konieczności ciągłego schodzenia i wchodzenia po schodach. Nasz asortyment pochodzi od renomowanych producentów, takich jak: John Bean, AMI. Dzięki temu Klienci dokonujący u nas zakupów mają pewność, że będą użytkować sprzęt trwały i niezawodny.

Podnośniki samochodowe są niezbędnym wyposażeniem stanowisk naprawczych i obsługowych w punktach diagnostyki pojazdów. Polecamy m.in. modele dwu lub cztero kolumnowe, elektromechaniczne oraz nożycowe, przestawne, platformowe. W naszej ofercie dostępne jest wyposażenie spełniające bardzo wysokie standardy, pozwalające na unoszenie pojazdów na znaczną wysokość, dzięki czemu dostęp do auta jest łatwy nie tylko od dołu, ale również z boków. Nasze dźwigniki wykonane zostały z materiałów doskonale znoszących ogromne obciążenia. Ich konstrukcja jest odporna na działanie wilgoci oraz różnorodne uszkodzenia mechaniczne.

dźwigniki elektrohydrauliczne

Dźwigniki elektrohydrauliczne

elektrohydrauliczne

2 kolumnowe elektromechaniczne

Dźwigniki 2 kolumnowe elektromechaniczne

2 kolumnowe elektromech.

4 kolumnowe

Dźwigniki 4 kolumnowe

4 kolumnowe

Przejezdne

Dźwigniki przejezdne

przejezdne

Nożycowe

Dźwigniki nożycowe

nożycowe

Nożycowe niskiego podnoszenia

Dźwigniki nożycowe niskiego podnoszenia

nożycowe niskiego podnoszenia

dźwigniki nożycowe podprogowe

Dźwigniki nożycowe podprogowe

nożycowe podprogowe

dźwigniki podpodłogowe stemplowe

Dźwigniki podpodłogowe stemplowe

podpodłogowe stemplowe

dźwigniki hydrauliczne mobilne

Dźwigniki hydrauliczne mobilne

hydrauliczne mobilne

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!