check_box
contact_phone

+48 728985910

Cechy podnośników włoskiego producenta Ravaglioli:


Podnośniki z płaskimi platformami:

  • Seria 635 / 3500 kg - 640 / 4200 kg - podnośniki z platformami o dużych wymiarach i mocnej konstrukcji, zapewniającej maksymalną sztywność i stabilność pracy.
  • Seria 650 / 5000 kg - 660 / 6000 kg - Długie platformy (5,5 m) zapewniają optymalne podnoszenie lekkich i średnich samochodów dostawczych oraz furgonetek z długim rozstawem osi.

Podnośniki z przeznaczeniem pod geometrie samochodowe:

  • Platformy z przeznaczeniem do pomiaru i regulacji geometrii kół, z przednimi płytami obrotowymi i tylnymi płytami ślizgowymi.

Podnośniki z przeznaczeniem pod Stacje Kontroli Pojazdów:

  • Oszczędność miejsca, gdy podnośnik jest podniesiony, wolna od przeszkód powierzchnia podłogi, gdy podnośnik jest całkowicie opuszczony.
  • Brak szyn i łączeń poprzecznych  pomiędzy platformami podnoszącymi (dla maksymalnej dostępności w obszarze roboczym).

Platformy płaskie

Włoskie podnośniki nożycowe Ravaglioli: Zakres udźwigu: (3500 - 6000kg), płaskie platformy 4,6m oraz 5,5m.

Platformy płaskie

Platformy diagnostyczne

Włoskie podnośniki nożycowe RAVAGIOLI przeznaczone do pracy z urządzeniami do pomiaru i regulacji geometrii pojazdów samochodowych. Idealne rozwiązanie w połączeniu z geometrią 3D John Bean oraz Ravaglioli.

Platformy diagnostyczne

Platformy z szarpakami dla SKP

Dla Stacji Kontroli Pojazdów rekomendujemy podnośniki nożycowe włoskiego producenta Ravaglioli. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie SKP/OSKP.

Platformy z szarpakami dla SKP

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
Our website is protected by DMC Firewall!