check_box
contact_phone

+48 728985910

CARTEC Niezawodna Diagnostyka

 • JB-GEO-PROMO-09
 • system kamer dla SKP i OSKP
 • Reklama OEM
 • Aktualizacja oprogramowania geometrii
 • Top 10 branży motoryzacyjnej 2020
 • EZ ADAS
 • slajd1

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE PODSTAWOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

 • slajd2

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE OKRĘGOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

 • slajd3

  KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SERWISÓW SAMOCHODOWYCH 

Koronawirus funkcjonowanie SKP

18.03.2020 informacja ze strony www.piskp.pl

w związku z szerzącą się pandemią koronawirusa (SARS-CoV-2), wywołującą chorobę COVID-19, do Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów napływają sygnały od przedsiębiorców z pytaniami, czy funkcjonowanie stacji kontroli pojazdów będzie zawieszone lub ograniczone lub też czy zostaną przekazane wytyczne, jak należy postępować w kontaktach z użytkownikami pojazdów, którzy przyjadą na badanie techniczne.

Zwróciliśmy się w tej sprawie z zapytaniem do Departamentu Transportu Drogowego Ministerstwa Infrastruktury. Z uzyskanej odpowiedzi wynika, że obecnie nie jest planowane zawieszenie funkcjonowania stacji kontroli pojazdów. Ministerstwo Infrastruktury we współpracy z Izbą oraz ITS przygotowało “wykaz dobrych praktyk”, które rekomenduje zastosować na stacjach kontroli pojazdów, żeby zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa i zachować ostrożność.

Ze względu na to, że sytuacja jest dynamiczna, w przyszłości może zapaść decyzja o zamknięciu stacji kontroli pojazdów oraz innych punktów które obecnie funkcjonują.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Ministerstwem Infrastruktury, które monitoruje sytuację. Będziemy Państwa na bieżąco informować.

Treść odpowiedzi Ministerstwa Infrastruktury dostępna jest >> tutaj <<

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd