check_box
contact_phone

+48 728985910

Wyważarki do kół samochodowych

Firma Cartec oferuje bogaty wybór nowoczesnych wyważarek do kół. Udostępniane przez nas maszyny wyprodukowane zostały przez znaną i cenioną na całym świecie markę - John Bean, specjalizującą się dostarczaniem sprzętu dla warsztatów samochodowych. Nasze urządzenia znajdą zastosowanie zarówno w obiektach, dla których serwis opon jest usługą dodatkową, jak i w dużych centrach wulkanizacyjnych, w których liczy się wyjątkowa precyzja, rozszerzona funkcjonalność i niezawodność.

Postęp w inżynierii motoryzacyjnej sprawia, że pojazdy osiągają coraz wyższe poziomy wydajności. Elementy takie jak opony i felgi, należące do najbardziej obciążonych elementów pojazdu, muszą zapewniać kierowcy bezpieczeństwo i przyczepność na wszystkich nawierzchniach i w każdych warunkach pogodowych. Dlatego wyważenie opon powinno być dokładnie sprawdzone, aby zminimalizować potencjalnie szkodliwe wibracje i ryzyko nierównomiernego zużycia opon.

Każda wyważarka kół John Bean jest zaprojektowana tak, aby była łatwa w użyciu, bezpieczna w obsłudze i trwała. Nasze systemy wyważania są wyposażone w najnowszą diagnostykę, kamery laserowe 3D i monitory z ekranami dotykowymi, które zapewniają precyzyjne wyważanie i wysoką wydajność, nawet jeśli masz do czynienia z dużą ilością opon każdego dnia.

Profesjonalne wyważarki kół John Bean dla warsztatów samochodowych, dealerów i centrów oponiarskich wspierają Cię we wszystkim, od najbardziej sportowych samochodów po najcięższe ciężarówki.

Proponujemy wyważarki do kół w wielu zróżnicowanych modelach, pozwalających obsługiwać wszystkie typy pojazdów, od aut osobowych, przez autobusy czy ciężarówki, aż do maszyny rolnicze oraz budowlane. Nasz sprzęt charakteryzuje się solidną konstrukcją, a specjalne powłoki ochronne sprawiają, że poszczególne części wykazują się odpornością na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Do istotnych cech tego typu wyposażenia warsztatów należą: niezwykle krótki czas pełnego cyklu wyważenia, możliwość bezdotykowego wprowadzenia szerokości obręczy, tryb ukrywania ciężarka, automatyczne hamowanie koła po pomiarze, wykonywanie precyzyjnych pomiarów.

Warto zainwestować w nasze wyważarki kół również dlatego, że ich ceny są korzystne. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące polecanego sprzętu. Zapewniamy dowóz, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dodatkowo prowadzimy szkolenia z obsługi, dzięki którym użytkowanie naszych maszyn będzie wydajne i zarazem bezpieczne.


John Bean B100

Model B100 jest podstawową wyważarką marki John Bean. Przeznaczona jest głównie dla warsztatów i serwisów samochodowych świadczących usługi wulkanizacyjne jako dodatkowe lub w niewielkiej ilości.

B100

John Bean B200S

Wyważarka B200S jest idealnym rozwiązaniem dla każdego warsztatu - mała powierzchnia podstawy w połączeniu z wyświetlaczem zapewnia wysokiej klasy funkcje w kompaktowej obudowie.

B200S

John Bean B300P

Wyważarka B340 jest idealnym rozwiązaniem dla serwisów oponiarskich, warsztatów samochodowych i dealerów; oferuje wysoką wydajność, małe rozmiary i dokładne wyniki wyważania już przy pierwszym uruchomieniu.

B340 S / L / P


John Bean B600 L / P

Seria B600 została zaprojektowana dla średnich i większych warsztatów i serwisów wulkanizacyjnych. Intuicyjny interfejs użytkownika i ergonomiczny ekran dotykowy zmniejsza złożoność i czas pomiaru.

B600 L / P

John Bean B800P

Model B800P jest urządzeniem automatycznym, który skraca czas całej operacji wyważania koła. Oprogramowanie automatycznie ustawia koło we właściwej pozycji do umieszczenia ciężarka.

B800P

John Bean B1200P

Model B1200P z funkcjami diagnostycznymi, przeznaczony dla serwisów, warsztatów i salonów samochodowych z dużą ilością serwisów ogumienia. Pomiar i diagnoza bicia wykonywane są w jednym szybkim procesie.

B1200P


John Bean B2000P

Model B2000P jest automatyczną wyważarką diagnostyczną. Diagnostyka 3D: Rodzaj, rozmiar i położenie defektu w oponie są identyfikowane, mierzone i wizualizowane za pomocą technologii bezkontaktowego obrazowania 3D.

B2000P


 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd