check_box
contact_phone

+48 728985910

Wyważarki do kół samochodowych

Firma Cartec oferuje bogaty wybór nowoczesnych wyważarek do kół. Udostępniane przez nas maszyny wyprodukowane zostały przez znaną i cenioną na całym świecie markę - John Bean, specjalizującą się dostarczaniem sprzętu dla warsztatów samochodowych. Nasze urządzenia znajdą zastosowanie zarówno w obiektach, dla których serwis opon jest usługą dodatkową, jak i w dużych centrach wulkanizacyjnych, w których liczy się wyjątkowa precyzja, rozszerzona funkcjonalność i niezawodność.

Proponujemy wyważarki do kół w wielu zróżnicowanych modelach, pozwalających obsługiwać wszystkie typy pojazdów, od aut osobowych, przez autobusy czy ciężarówki, aż do maszyny rolnicze oraz budowlane. Nasz sprzęt charakteryzuje się solidną konstrukcją, a specjalne powłoki ochronne sprawiają, że poszczególne części wykazują się odpornością na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Do istotnych cech tego typu wyposażenia warsztatów należą: niezwykle krótki czas pełnego cyklu wyważenia, możliwość bezdotykowego wprowadzenia szerokości obręczy, tryb ukrywania ciężarka, automatyczne hamowanie koła po pomiarze, wykonywanie precyzyjnych pomiarów.

Warto zainwestować w nasze wyważarki kół również dlatego, że ich ceny są korzystne. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące polecanego sprzętu. Zapewniamy dowóz, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dodatkowo prowadzimy szkolenia z obsługi, dzięki którym użytkowanie naszych maszyn będzie wydajne i zarazem bezpieczne.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogami wyważarek - Segment podstawowy i premium:

Katalog basic wywazarki BUTT

Katalog PREMIUM wywazarki BUTTON

John Bean B100

John Bean B100

JB B100

John Bean B200S

John Bean B200S

JB B200S

John Bean B300P

John Bean B300P

JB B300P

John Bean B340P

John Bean B340P

JB B340P

John Bean B400L

John Bean B400L

JB B400L

John Bean B500P

John Bean B500P

JB B500P

John Bean B600P

John Bean B600P

JB B600P

John Bean B800P

John Bean B800P

JB B800P

John Bean B1200P

John Bean B1200P

JB B1200P

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
Our website is protected by DMC Firewall!