check_box
contact_phone

+48 728985910

Poprzedni model Następny modelWszystkie modeleOferowane wyposazenie


JOHN BEAN B200S


 

v2200B100 2


Wyważarka B200S jest idealnym rozwiązaniem dla każdego warsztatu - mała powierzchnia podstawy w połączeniu z wyświetlaczem wideo zapewnia wysokiej klasy funkcje w kompaktowej obudowie. W mniej niż dziesięć sekund, kolorowy wyświetlacz pokazuje lokalizację każdego niewyważenia i identyfikuje optymalne położenie ciężarka. Szybki cykl wyważenia zapewnia dokładny pomiar przy minimalnej liczbie cykli, co pozwala uzyskać szybkie wyniki. 


CECHY URZĄDZENIA B200S

Idealny dla każdego serwisu wulkanizacyjnego - niewielka powierzchnia podstawy w połączeniu z wyświetlaczem wideo zapewnia wysokiej klasy funkcje w kompaktowej obudowie.

Intuicyjny interfejs - Przyjazny dla użytkownika interfejs, w którym wszystkie funkcje są wyraźnie oznaczone ikonami graficznymi. Duże cyfry wskazujące ilość masy wyważanej i jasne wskaźniki pozycji masy.

Precyzyjne i szybkie mocowanie - Dzięki dołączonym stożkom lub opcjonalnemu kołnierzowi z otworem na kołek, mocowanie za pomocą dołączonej nakrętki jest szybkie i łatwe, a sama nakrętka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na jej znikomy procent zużycia w całym okresie użytkowania urządzeń marki John Bean.

Wprowadzanie danych - B200S jest wyposażona w półautomatyczne wprowadzanie danych dotyczących średnicy obręczy i offsetu.

Krótki cykl wyważania - ekstremalnie krótki cykl wyważania wynoszący 4.5 sekundy.

EZ-Collets Mobile App pomaga technikom serwisowym wybrać najlepsze narzędzia do wyważania kół. Używając aplikacji mobilnej, profesjonaliści mogą znaleźć najlepszą tuleję zaciskową, kołnierz lub płytkę szybką do wyważania kół poprzez wybór pojazdu i porównanie opcji i korzyści każdego narzędzia. Aplikacja dostarcza również informacji o oponie i feldze dla wybranego pojazdu i jest bezpłatna do pobrania w sklepach Apple i Google - wymagana aktywacja przez e-mail.


Zalety wyważarki warsztatowej do kół John Bean B200S:

  • niezwykle intuicyjna i ergonomiczna wyważarka kół
  • półautomatyczne wprowadzanie wartości offsetu i średnicy obręczy przy pomocy funkcji 2D SAPE
  • manualne wprowadzanie szerokości obręczy koła
  • automatyczny pomiar szerokości obręczy Smart Sonar – szybko i prosto
  • preselekcja trybu wyważania przy pomocy funkcji easyAlu
  • funkcja QuickBal w celu zredukowania czasu po- miaru:
  • krótki czas cyklu start-stop : 4,5 sekundy (15’’obręcz)
  • technologia pomiarowa VPI dla bezkompromisowej dokładności 

Wyposażenie standardowe:

  • 3 stożki centrujące,
  • uchwyt szybkomocujący,
  • cyrkiel, wyposażenie do usuwania ciężarków nabijanych i klejonych,
  • ciężarek kalibracyjny, osłona

 

 

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
Our website is protected by DMC Firewall!