check_box
contact_phone

+48 728985910

Przetaczarka tarcz hamulcowych PRO-CUT PFM 9.2 DRO


Wersja przetaczarki tarcz hamulcowych PRO-CUT PFM 9.2 DRO posiada wszystkie zalety przetaczarki PRO-CUT PFM 9.1 DRO i dodatkowo posiada płynnie regulowaną głowicę skarawającą tarczę. Głowica ustawiana jest przez operatora w odpowiednim miescu w stosunku do obrabianej tarczy i blokowana poprzez ruchomy zacisk. Ustawienie głowicy w ten sposób jeszcze bardziej skraca czas wykonania usługi przetaczania tarcz hamulcowych.

 

Przetaczarka PFM 9.2 DRO jest:

  • niezwykle szybka - 9 min na tarczę!
  • łatwa w obsłudze - dla każdego warsztatowca
  • posiada szerszy zakres średnicy przetaczanych tarcz niż model 9.1
  • obsługuje każdego rodzaju tarcze samochodów do 3,5 tony
  • niezwykle dokładna - eliminuje bicie boczne tarczy do 0,025 mm

Glowice skrawające w wersji:

  • głowica skrawająca w wersji PRO-CUT PFM 9.2 DRO blokowana przez zacisk

  • głowica skrawająca w wersji PRO-CUT PFM 9.1 DRO blokowana śrubą

Film instruktażowy:

 

Od firmy Cartec:

Proponowane przetaczarki tarcz hamulcowych dostarczane są do Klientów, a następnie montowane przez naszych serwisantów. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane wyposażenie było kompletne oraz specjalistyczne. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przetaczarek. Dodatkowo przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. Ceny naszego sprzętu są korzystne, dlatego warto w niego zainwestować!

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Są oni specjalistami od przetaczarek tarcz samochodowych, dzięki czemu będą potrafili doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, które sprostają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów.

 

   Pobierz kartę katalogową

Kontakt z Cartec

Wyślij zapytanie do Cartec

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
Our website is protected by DMC Firewall!