check_box
contact_phone

+48 728985910

Poprzedni model Następny modelWszystkie modeleOferowane wyposazenie

 


JOHN BEAN V1200

 

 

V1200 URZĄDZENIE DO GEOMETRII KÓŁ W TECHNOLOGII 3D

POMIAR I REGULACJA W CZASIE RZECZYWISTYM

 

Prawdziwie mobilne urządzenie do pomiaru i regulacji kół samochodowych w technologii 3D. Model przeznaczony głównie dla niezależnych warsztatów i serwisów samochodowych, które wymagają profesjonalnej jakości, prostej obsługi urządzenia i łatwości użytkowania interfejsu. Geometria V1200 jest w 100% modelem mobilnym, który odnajdzie się nawet w najmniejszym pod względem powierzchni warsztacie lub serwisie samochodowym.

 

Nasze profesjonalne i w pełni mobilne urządzenie do pomiaru i regulacji geometrii samochodowej w technologii 3D przeznaczone jest do serwisów i mniejszych niezależnych warsztatów samochodowych, które poszukują profesjonalnej jakości, prostej instalacji, prawdziwej mobilności urządzenia i łatwości użytkowania.

Wyposażony w zaawansowane kamery XD i wyrafinowane algorytmy monitorowania, model V1200 jest w stanie poradzić sobie z problemami w taki sam sposób, jak inne NextGenowe modele John Bean. Unikaj marnowania czasu: o potencjalnych problemach jesteś powiadamiany tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Cała komunikacja w V1200 odbywa się bezprzewodowo, za pomocą sieci Wi-Fi. Model V1200 to w pełni mobilne urządzenie

→ Szybka kompensacja przez przetoczenie i wysoka dokładność pomiaru

→ Konstrukcja głowic pomiarowych umożliwiającaprosty montaż i wykonanie pomiaru zwykorzystaniem bezprzewodowej komunikacji

→ Zasilanie z baterii najnowszej generacjiumożliwiające zmianę baterii w trakcie pracyurządzenia bez konieczności powtarzania pomiaru

→ Dokładna i niezawodna technologia pomiarowa zwykorzystaniem kamer XD z funkcją ostrzegania

v1200 new cabinet2

 


Od firmy Cartec

Proponowane geometrie samochodowe dostarczane są do Klientów, a następnie montowane przez naszych serwisantów. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane wyposażenie było kompletne oraz specjalistyczne. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny geometrii. Dodatkowo przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. Ceny naszego sprzętu są korzystne, dlatego warto w niego zainwestować!

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Są oni specjalistami od geometrii samochodowych, dzięki czemu będą potrafili doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, które sprostają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów.

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd