check_box
contact_phone

+48 728985910

Poprzedni model Następny modelWszystkie modeleOferowane wyposazenie


JOHN BEAN - SERIA B600 


v2200B600 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Seria B600 urządzeń do wyważania kół marki John Bean została zaprojektowana dla zakładów, warsztatów wulkanizacyjnych i serwisów samochodowych, o dużym natężeniu świadcznonych usług. Intuicyjny interfejs użytkownika i ergonomiczny ekran dotykowy zmniejsza złożoność całego procesu i oferuje krótkie czasy cyklu pomiaru. Model ten występuje z wersją oprogramowania GOLD posiadając tym samym więcej funkcji oprogramowania i większą bazę wytycznych dla kół badanych pojazdów. W tym modelu wyważarki warsztatowej występuje monitor z funkcją panelu dotykowego do sterowania urządzeniem oraz do podglądu wyników i przebiegu badania wyważania kół w pojeździe. Wyważrka kół samochodowych John Bean B600 jest markowym modelem przygotowanym dla serwisów chcących oferować klientom szybkość, niezawodność i jakość świadczonych usług związanych z wymianą i wyważeniem kół w samochodach. Wykonana jest z solidnych i trwałych materiałów odpornych na mechaniczne uszkodzenia, wilgoć i środki smarne. Całość budowy wyważarki jest ergonomiczna i zajmuje mało miejsca w pomieszczeniu warsztatowym.


CECHY URZĄDZENIA B600

Ekran dotykowy z zaawansowanym interfejsem użytkownika - szybki i łatwy wybór najczęściej używanych trybów: wykrywanie szprych, mocowanie na zapałki i tryb ręczny. Duże, łatwe do przeglądania wyniki pomiarów i jasne wskaźniki położenia ciężarków.

Smart Sonar - Automatycznie oblicza szerokość koła i wykrywa przesunięcie. Cykl wyważania rozpoczyna się natychmiast po opuszczeniu osłony koła. 30% oszczędność czasu w porównaniu z ręcznym wprowadzaniem danych.

Opatentowany zacisk Power Clamp - Elektromechanicznie zaciska koło dokładnie i ze stałą siłą, redukując możliwość poślizgu ciężaru.

EasyWeight - laser precyzyjnie wskazuje położenie ciężaru samoprzylepnego na kole, zapobiegając jego niewłaściwemu umieszczeniu. Położenie ciężarka jest ergonomicznie wskazane w dolnej pozycji obręczy.

EasyALU - Półautomatyczny wybór trybu wyważania poprzez 

Programy minimalizacji i optymalizacji niewyważenia

Technika pomiarowa VPM dla bezkompromisowej dokładności.

QuickBal dla skrócenia czasu pomiaru: krótki czas cyklu start-stop: 4,5 sekundy 

Oświetlenie LED - Wszystkie systemy wyważania kół serii B600 posiadają jasne oświetlenie LED, które ułatwia czyszczenie obręczy i pomaga w procesie pozycjonowania ciężarków.

Aplikacja mobilna EZ-Collets pomaga technikom serwisowym zidentyfikować najlepsze narzędzia dla ich procedur wyważania kół. Używając aplikacji mobilnej, profesjonaliści mogą znaleźć najlepszą tuleję zaciskową, kołnierz lub płytkę szybką do wyważania kół poprzez wybór pojazdu i porównanie opcji i zalet każdego narzędzia. Aplikacja dostarcza również informacji o oponie i feldze dla wybranego pojazdu i jest bezpłatna do pobrania w sklepach Apple i Google - wymagana aktywacja przez e-mail.

  


Wyposażenie standardowe:

  • 3 stożki centrujące,
  • uchwyt szybkomocujący,
  • cyrkiel, wyposażenie do usuwania ciężarków nabijanych i klejonych,
  • ciężarek kalibracyjny, osłona

 


 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd