check_box
contact_phone

+48 728985910

Poprzedni model Następny modelWszystkie modeleOferowane wyposazenie


JOHN BEAN - SERIA B340

 


 v2200


Wyważarka do kół B340 jest idealnym rozwiązaniem dla niezależnych serwisów oponiarskich, warsztatów samochodowych i dealerów; oferuje wysoką wydajność, małe rozmiary i dokładne wyniki wyważania już przy pierwszym uruchomieniu. Nasza technologia PROtouch™ zapewnia intuicyjną obsługę z szerokim, wytrzymałym ekranem dotykowym dla łatwej obsługi i lepszej ergonomii.


CECHY WYWAŻARKI Z SERII B340

 

PROTouch™ - Intuicyjna obsługa dzięki szerokiemu ekranowi, dużym cyfrom wskazującym ilość ważonego towaru i jasnym wskaźnikom pozycji wagi. Ergonomia i łatwość obsługi dzięki interfejsowi użytkownika z ekranem dotykowym.

Opatentowany zacisk Power Clamp - Elektromechaniczny zacisk dokładnie mocuje koło ze stałą siłą, zmniejszając możliwość pościgu za ciężarem.

easyWEIGHT™ - Pinpoint laser identyfikuje dokładne miejsce umieszczenia ciężaru dla zwiększenia dokładności i wydajności.

Smart Sonar™ - Automatyczny, bezdotykowy pomiar szerokości obręczy zapewnia większą dokładność i łatwość obsługi, co daje 30% oszczędności w całym procesie w porównaniu z operacjami wykonywanymi ręcznie.

easyALU™ - Dotknij felgi ramieniem miernika, aby wprowadzić wymiary felgi i automatycznie wybrać tryb wyważania.

QuickBAL™ - 30% krótszy czas cyklu, mniej niż 4.5 sekundy, przy zachowaniu tej samej wysokiej dokładności.

Wielu użytkowników - dwóch operatorów może pracować z wyważarką jednocześnie i szybko przywołać swoje wymiary obręczy.

Dołączone akcesoria:

- Zestaw czterech stożków (EAK0309J28A) 
- Szczypce do ciężarków (00058839000) 
- Zestaw akcesoriów do zacisków elektrycznych (EAA0307G54A) Aplikacja EZ-Collets Mobile App pomaga technikom serwisowym zidentyfikować najlepsze narzędzia do wyważania kół. Korzystając z aplikacji mobilnej, profesjonaliści mogą znaleźć najlepszą tuleję zaciskową, kołnierz lub płytkę szybkiego montażu do wyważania kół, wybierając pojazd i porównując opcje i zalety każdego narzędzia. Aplikacja dostarcza również inforacji o oponie i feldze dla wybranego pojazdu i jest bezpłatna do pobrania w sklepach Apple i Google - wymagana aktywacja przez e-mail.

Wyposażenie standardowe:

  • 3 stożki centrujące,
  • uchwyt szybkomocujący,
  • cyrkiel, wyposażenie do usuwania ciężarków nabijanych i klejonych,
  • ciężarek kalibracyjny, osłona

 

 

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!