check_box
contact_phone

+48 728985910

Urządzenia marki John Bean rekomendowane przez producentów marek samochodowch OEM Volkswagen, Daimler, Opel, Renault

 

rekomendowane dla VW

 VOLKSWAGEN, do której należą takie marki jak AUDI, BENTLEY, BUGATTI, LAMBORGHINI, PORSCHE, SEAT, SKODA, rekomenduje urządzenia do badania geometrii kół w technologii 3D marki John Bean: VAS 701 001. Urządzenie spełnia wymogi audytu producenta VW oraz posiada certyfikat ITS, pozwalający na pracę w Stacjach Kontroli Pojazdów. Oprócz urządzenia do badania geometrii w technologii 3D, rekomendację OEM posiadają również wyważarki kół samochodowych oraz montażownice opon samochodowych.

WSZYSTKIE URZĄDZENIA REKOMENDOWANE PRZEZ GRUPĘ VOLKSWAGEN

 


rekomendowane dla Daimler AG

 

DAIMLER AG, do której należą takie marki jak AMG, MAYBACH, MERCEDES BENZ, SMART, rekomenduje urządzenia do badania geometrii kół w technologii 3D  marki John Bean z dedykowaną bazą pojazdów DAIMLER AG   oraz wyważarki kół samochodowych oraz montażownice opon samochodowych.

WSZYSTKIE URZĄDZENIA REKOMENDOWANE PRZEZ  GRUPĘ DIAMLER AG  

 


rekomendowane dla Opel

 

 OPEL  rekomenduje urządzenia do badania geometrii kół w technologii 3D marki John Bean  z dedykowaną bazą pojazdów OPEL oraz wyważarki kół samochodowych oraz montażownice opon samochodowych.

 WSZYSTKIE URZĄDZENIA REKOMENDOWANE PRZEZ MARKĘ OPEL

 


rekomendowane dla Renault

 

RENAULT  rekomenduje urządzenia do badania geometrii kół w technologii 3D marki John Bean  z dedykowaną bazą pojazdów RENULT oraz wyważarki kół samochodowych oraz montażownice opon samochodowych.

WSZYSTKIE URZĄDZENIA REKOMENDOWANE PRZEZ MARKĘ RENAULT  

 


     

Kontakt z Cartec

Wyślij zapytanie do Cartec

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!