check_box
contact_phone

+48 728985910

Urządzenia rekomendowane przez markę Opel

 

V3400 AC100

V3400 AC100

BEZPRZEWODOWE URZĄDZENIE DO POMIARU GEOMETRII KÓŁ IDEALNE DO WSPÓŁPRACY Z DŹWIGNIKIEM 

Mobilność, bezprzewodowa łączność, szybkość, bezprzewodowa łączność, szybkość i precyzja dzięki technologii 3D. V3400 to automatyczne śledzenie położenia pojazdu z wykorzystaniem opatentowanej technologii. Bezprzewodowa łączność brak przewodów połączeniowych pomiędzy kamerami pomiarowymi i szafką operatora pozwala na pełną mobilność oraz swobodę w doborze miejsca instalacji i użytkowania
Dwie niezależne od siebie kolumny pomiarowe w połączeniu z dodatkową kamerą synchronizującą
zapewniają precyzyjne i powtarzalne pomiary.

 


V2400 AC100

V2400 AC100

URZĄDZENIE DO POMIARU GEOMETRII KÓŁ 

Szybki i precyzyjny pomiar oraz regulacja zbieżności kół w technologii 3D. Geometria posiada kamery o wysokiej rozdzielczosci, zapewniajace dokładne i precyzyjne pomiary oraz regulacje. Przednie i tylne targety XD zakładane na koła o zwiekszonej wytrzymałosci, bez elementów elektronicznych. Ultra lekkie, odporne na uderzenia zaciski AC100 z targetami zakładane bezpośrednio na felgi. 

 


B2000P

 B2000P

WYWAŻARKA KÓŁ SAMOCHODOWYCH

Cyfrowa, w pełni automatyczna wyważarka z automatyczną diagnostyką koła. Posiada unikalną technologię obrazowania 3D, która służy wykrywaniu różnorakich wad opony i felgi, bieżnika, ściany bocznej i kołnierza obręczy.  B2000P posiada 5 kamer 3D skanujących oponę i obręcz. Maksymalna średnica obręczy w trybie automatycznym to 30''.

 


B800P

B800P

WYWAŻARKA KÓŁ SAMOCHODOWYCH

Wyważarka typ B800P to wiodący model należący do serii urządzeń B, wyposażony w dotykowy monitor, na którym wyświetlane są informacje przekazywane operatorowi w formie animacji i tekstu
Wyważarka posiada skaner obręczy, który umożliwia bezdotykowy system poboru danych, funkcję EasyWEIGHT niezwykle dokładny laser, który umożliwia szybkie i precyzyjne pozycjonowanie klejonych ciężarków. Krótki czas pomiaru wynoszący nawet 4,5 s cykla START-STOP dla 15’’ felgi. Maksymalna średnica obręczy w trybie automatycznym to 26''.

  


B500P

B500P

WYWAŻARKA KÓŁ SAMOCHODOWYCH

Wyważarka typ B500P jest modelem do samochodów osobowych. Posiada półautomatyczne wprowadzenie wartości offsetu i średnicy 2D SAPE, automatyczny pomiar szerokości obręczy poprzez system Smart Sonar oraz easyWEIGHT niezwykle dokładny laser, który umożliwia szybkie i precyzyjne pozycjonowanie klejonych ciężarków. Maksymalna szerokość felgi to 20''. 

 


B300P

B300P

WYWAŻARKA KÓŁ SAMOCHODOWYCH

Wyważarka typ B300P jest modelem do samochodów osobowych. Posiada półautomatyczne prowadzenie wartości offsetu i średnicy 2D SAPE, automatyczny pomiar szerokości obręczy poprzez system Smart Sonar oraz easyWEIGHT niezwykle dokładny laser, który umożliwia szybkie i precyzyjne pozycjonowanie klejonych ciężarków. Maksymalna szerokość felgi to 20''. 

 


 CENTAUR PLATCENTAUR PLATINUMINUM

MONTAŻOWNICA KÓŁ SAMOCHODOWYCH

Półautomatyczna montażownica z dynamicznym zbijakiem. Posiada intuicyjną konsolę sterującą. 
Załadunek i rozładunek koła odbywa się przy pomocy zainstalowanego podnośnika. Montażownica posiada system napełniania powietrzem obsługiwany przy pomocy pedału. Posiada certyfikat WDK (Niemieckie Zrzeszenie Przemysłu Oponiarskiego) dla wygodnego montażu i demontażu opon UHP i RUN-FLAT zgodny ze specyfikacjami producentów, centralne zaciskanie koła poprzez środkowy otwór , dwustronne zbijanie za pomocą obrotowego urządzenia bez konieczności odwracania opony, technologia inwertora, która pozwala zoptymalizować dwie prędkości i moment obrotowy podczas montażu i demontażu, dysk zbijaka z dostosowującym się kątem, nachylenia i sterowaną penetracją, głowica montująca/demontująca sterowana
laserowo. Maksymalna średnica felgi to 30''. 

 


T5545B 2S PLUS

T5545B 2S PLUS

MONTAŻOWNICA KÓŁ SAMOCHODOWYCH

Przeznaczona dla warsztatów samochodowych, serwisów wulkanizacyjnych, które obsługują samochody osobowe oraz dostawcze. Model T5545 B 2S Plus jest wysokiej klasy urządzeniem z kolumną pneumatyczną odchylaną w tył, 24’’ zewnętrznym mocowaniem i technologią PROSpeed. Posiada certyfikat WDK (Niemieckie Zrzeszenie Przemysłu Oponiarskiego) dla wygodnego montażu i demontażu opon UHP i run-flat zgodny ze specyfikacjami producentów Technologia PROspeed pozwala kontrolować moment obrotowy stosowany dla koła i automatycznie dopasowywać odpowiednią, maksymalną prędkość obrotową dla montowanego koła. Maksymalna średnica felgi to 24''.

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!