check_box
contact_phone

+48 728985910

Urządzenia rekomendowane przez markę Renault

 

V3400 AC100

V3400 AC100

BEZPRZEWODOWE URZĄDZENIE DO POMIARU GEOMETRII KÓŁ IDEALNE DO WSPÓŁPRACY Z DŹWIGNIKIEM 

Mobilność, bezprzewodowa łączność, szybkość, bezprzewodowa łączność, szybkość i precyzja dzięki technologii 3D. V3400 to automatyczne śledzenie położenia pojazdu z wykorzystaniem opatentowanej technologii. Bezprzewodowa łączność brak przewodów połączeniowych pomiędzy kamerami pomiarowymi i szafką operatora pozwala na pełną mobilność oraz swobodę w doborze miejsca instalacji i użytkowania
Dwie niezależne od siebie kolumny pomiarowe w połączeniu z dodatkową kamerą synchronizującą
zapewniają precyzyjne i powtarzalne pomiary. 

  


V2400 LIFT AC400V2400 LIFT AC400

URZĄDZENIE DO POMIARU GEOMETRII KÓŁ Z RUCHOMĄ WINDĄ

Szybki i precyzyjny pomiar oraz regulacja zbieżności kół w technologii 3D. Geometria posiada kamery o wysokiej rozdzielczosci, zapewniajace dokładne i precyzyjne pomiary oraz regulacje. Przednie i tylne targety XD zakładane na koła o zwiekszonej wytrzymałosci, bez elementów elektronicznych. Ultra lekkie, odporne na uderzenia zaciski AC400 zakładane bezpośrednio na koła, wykonane ze stopu magnezu.  

 


B340S

B340 S

WYWAŻARKA KÓŁ SAMOCHODOWYCH

Wyważarka typ B340L jest modelem przeznaczonym do wyważania kół w samochodach osobowych.Posiada półautomatyczne wprowadzenie wartości offsetu i średnicy 2D SAPE
automatyczny pomiar szerokości obręczy poprzez system Smart Sonar. Maksymalny rozmiar felgi w trybie automatycznym 30''. 

  


T5545 2S PLUS BAR

T5545 2S PLUS BAR

MONTAŻOWNICA KÓŁ SAMOCHODOWYCH

John Bean model T5545 B 2S PLUS BAR przeznaczony jest dla warsztatów samochodowych, serwisów wulkanizacyjnych, które obsługują samochody osobowe oraz dostawcze. Model T5545 B 2S Plus jest wysokiej klasy urządzeniem z kolumną pneumatyczną odchylaną w tył,  zewnętrznym mocowaniem kołą do 24’’ i technologią PROSpeed.

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!