check_box
contact_phone

+48 728985910

Analizatory spalin

W podstawowym wyposażeniu każdej Stacji Kontroli Pojazdów i Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, według obowiązujących przepisów, zawsze powinien znajdować się analizator spalin. Urządzenie to ma za zadanie dokonać pomiaru ilości i jakości produktów spalania, przez co można ocenić jego sprawność działania oraz emisję substancji szkodliwych dla środowiska. Pomiarów dokonuje za pomocą czujnika elektrochemicznego, a do najczęściej badanych związków zaliczamy tlenek węgla, dwutlenek węgla, węglowodory.

Nasza specjalizacja

Sprzęt do diagnostyki spalania jest wykorzystywany również jako dodatkowe wyposażenie warsztatów samochodowych i serwisów ASO. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu SKP i OSKP oraz warsztatów samochodowych. W naszej ofercie posiadamy certyfikowane analizatory spalin, od takich firm jak: SUN i Capelec. Oprócz sprzedaży sprzętu oferujemy także jego regularny przegląd i zaplecze szkoleniowo-serwisowe.

Oferta analizatorów spalin

Posiadamy silną pozycję na rynku Stacji Kontroli Pojazdów oraz dbamy o potrzeby naszych Klientów. Dostarczymy Państwu analizator spalin lub dymomierz pod wskazany adres, zamontujemy urządzenie na SKP, OSKP i w warsztacie, a także przeszkolimy zespół diagnostów z obsługi sprzętu. Wykonujemy regularnie serwis oraz okresową kalibrację.

Nasz sprzęt

W naszej ofercie posiadamy analizatory spalin z certyfikatami CE i MID. Urządzenie SUN DGA 1500 jest najnowocześniejszym sprzętem elektroniczno-cyfrowym, który analizuje spalanie w pojazdach zasilanych benzyną, gazem i olejem napędowym. Posiada kolorowy wyświetlacz, sondy obrotów silnika benzynowego i diesla oraz sondę temperatury oleju. Capelec CAP3201 posiada graficzny wyświetlacz, przed pomiarem automatycznie się zeruje i kalibruje. Polecamy także wyposażenie dodatkowe: obrotomierze i programy sterujące.

Analizator spalin SUN DGA 1500

Analizator spalin SUN DGA 1500

SUN DGA 1500

Analizator spalin Capelec Cap3201

Analizator spalin Capelec Cap3201

Capelec Cap3201

Analizatory spalin wyposażenie dodatkowe

Analizatory spalin wyposażenie dodatkowe

wyposażenie dodatkowe

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!