check_box
contact_phone

+48 728985910

Wyposażenie SKP

Wyposażenie stacji kontroli pojazdów

Jeśli interesuje Państwa kompleksowe wyposażenie Stacji Kontroli Pojazdów, to zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Znaleźć w nim można między innymi linie diagnostyczne Cartec, a także analizatory spalin, szarpaki, przyrządy do kontroli geometrii oraz wiele innych. W naszej ofercie dostępne są sprzęty, w najwyższym stopniu spełniające bardzo wysokie standardy. Proponujemy maszyny i urządzenia renomowanych producentów, dzięki czemu są one trwałe i niezawodne. Dokładamy wszelkich starań, by nasz asortyment umożliwiał skompletowanie pełnego zestawu rozwiązań dla Stacji Kontroli Pojazdów. Jeżeli mają Państwo pytania czy wątpliwości, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Linie diagnostyczne

Linie diagnostyczne

Linie diagnostyczne

Podnośniki samochodowe

Podnośniki samochodowe

Podnośniki

Szarpaki diagnostyczne

Szarpaki diagnostyczne

Szarpaki diagnostyczne

Urządzenia do geometrii

Urządzenia do geometrii

Urządzenia do geometrii

Analizatory spalin z dymomierzem

Urządzenia do analizy spalin

Analizatory spalin

Wyposażenie dodatkowe SKP

Wyposażenie dodatkowe SKP

Wyposażenie dodatkowe

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!