check_box
contact_phone

+48 728985910

Obrotomierz CAP8500

Obrotomierz samochodowy do analizatora spalin CAP 8500

CAP 8500 to urządzenie diagnostyczne przeznaczone do współpracy z analizatorami spalin oraz dymomierzami w celu łatwego pomiaru obrotów silnika badanego pojazdu. Każda stacja kontroli pojazdów w Polsce jest wyposażona w analizator spalin i dymomierz do pomiaru oraz analizy składu spalin, zadymienia. Aby prawidłowo wykonać takie badanie na SKP należy je wykonać przy zachowaniu określonych procedur. Jedną z nich jest zachowanie określonej prędkości obrotowej silnika badanego pojazdu. Aby tego dokonać w sposób prawidłowy i wygodny należy urządzenie CAP 8500 podłączyć do gniazda zapalniczki diagnozowanego pojazdu, a przewód analizatora tzw. „krokodylek” zaczepić w odpowiednie miejsce przyrządu Cap 8500. Po wykonaniu tej czynności można przystąpić do odczytu prawidłowych prędkości obrotowych silnika.

OBROTOMIERZ CAP 8500 = ŁATWIEJSZY ODCZYT OBROTÓW SILNIKA

Obecnie na wielu stacjach wykonuje się badania pojazdów w sposób niezgodny z procedurami ze względu na różnorodność rozwiązań technologicznych w nowszych pojazdach. Brak fizycznej możliwości założenia czujnika obrotów na przewodzie wysokiego ciśnienia w komorze silnika jest normą we współczesnych samochodach. Taka niedogodność powinna skłonić użytkowników i właścicieli SKP do uzupełnienia swojego wyposażenia stacji w urządzenie Cap 8500 , które zagwarantuje wykonanie prawidłowego pomiaru w każdym zaistniałym przypadku.

CAP8500

 

Miernik obrotów CAP 8500 można stosować do analizatorów spalin:

  • Sun DGA 1500
  • Capelec 3201
  • CET2000

Miernik pasuje również do starszych modeli analizatorów spalin typ CET firmy Cartec gdzie zastosowany czujnik obrotów piezo można zastąpić wygodnym w użyciu urządzeniem CAP 8500.
W przypadku braku w pojeździe gniazda zapaliczki pod które standardowo podłącza się CAP 8500 lub gdy gniazdo jest uszkodzone można podłączyć CAP 8500 bezpośrednio pod klem akumulatora za pomocą specjalnego kabla dostarczanego w standardzie wraz z CAP 8500.

Od firmy Cartec:

Proponowane urządzenie dostarczane jest do Klientów, a następnie montowane przez naszych serwisantów lub wysyłane kurierem na życzenie klienta. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane wyposażenie było kompletne oraz specjalistyczne. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dodatkowo przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. Ceny naszego sprzętu są korzystne, dlatego warto w niego zainwestować!

Jeżeli posiadają Państwo dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Są oni specjalistami od analizatoró spalin i osprzętu, dzięki czemu będą potrafili doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, które sprostają indywidualnym wymaganiom naszych Klientów.

 

Kontakt z Cartec

Wyślij zapytanie do Cartec

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!